PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5103}

Dobry, zły i brzydki

Il buono, il brutto, il cattivo.
8,2 106 910
ocen
8,2 10 1 106910
8,7 28
ocen krytyków
Dobry, zły i brzydki
powrót do forum filmu Dobry, zły i brzydki

Gra w tym filmie tę samą postać co w "Za Kilka Dolarów Więcej" czy gra już kogoś innego?

ocenił(a) film na 9
Wookie_LG

Kogoś zdecydowanie innego, żadna część "trylogii" nie jest ze sobą połączona fabularnie.

LeboLebo88

no tak... ale jak dla mnie mogli dać innego aktora... ale i tak fajnie

użytkownik usunięty
Wookie_LG

innego? ale po co? Lee był genialny wiec po co zmieniać? tak samo było w dwóch pierwszych częściach ze czarny charakter był grany przez jednego aktora. tylko Clint nie zmienia swojej roli Joe Blondie xD

no niby tak... ale trochę dziwnie mi się oglądało tego samego aktora ale z innym nazwiskiem czy charakterem postaci

użytkownik usunięty
Wookie_LG

mi to nie przeszkadzało

ocenił(a) film na 7

mi przeszkadzało tym bardziej,ze jest to niby trylogia.

użytkownik usunięty
aronn

ale nie fabularnie powiązana.

ocenił(a) film na 9
aronn

Sam Leone nie uznawał tego za trylogię, to raczej zasługa dystrybutorów.

Wookie_LG

W dzisiejszych filmach już raczej nie dają tego samego aktora do różnych ról, ale np. w serii o Brudnym Harrym Callahanie też 1 aktor (Albert Popwell) grał w 4 filmach 4 różne role. Wydaje mi się, że po prostu producenci mieli swoich znajomych i zatrudniali ich do jakichś pobocznych ról, bo nie chciało im się/nie opłacało robić castingów dodatkowych.

jorger

Moja mama ogląda serial "Morderstwa w Midsomer" i praktycznie przy każdym odcinku mówi coś w stylu "on/ona już grał/-a już w serialu". w/g mnie nie powinno się zatrudniać tych samych aktorów do jednej serii

ocenił(a) film na 9
Wookie_LG

Sentenza ,,Angel Eyes'' i Pułkownik Mortimer, pomimo tego że obaj służyli w Armii Unii to inne postacie, grane przez tego samego Van Cleefa (ale w powiązanej ze sobą fabularnie trylogii)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones