PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657170}

Dobry dinozaur

The Good Dinosaur
6,7 28 496
ocen
6,7 10 1 28496
5,8 14
ocen krytyków
Dobry dinozaur
powrót do forum filmu Dobry dinozaur

Na wstępie przerażająca i durna bajka o Sinyaju. A sam Dobry... niestety bardzo przeciętnie. Brak wyrazistych postaci, fabuła polegająca na ciągłym biegu do celu. Muzyki nie pamiętam, moja córka nie pamięta imion głównych bohaterów. Pierwsza od kilku lat bajka podczas której dzieci płakały, część wyszła w trakcie, a ja zasnąłem kilka razy, słabo.Nie polecam.

ocenił(a) film na 8
whan86

OMG! Dzieci płakały! Może zabrakło popkornu albo kola szczypała w oczy? Biedne dzieci - żal mi ich.

ocenił(a) film na 6
whan86

,,Ludzie wychodzili z kina", tak tak, na pewno.

ocenił(a) film na 7
whan86

Czemu durna? Rozumiem, że na pewno nie dla najmłodszych i że mogło lekko przerazić ale nie powiedziałbym, że była durna. Podobała mi się bardziej od śpiewających wulkanów.
Sam film też mi się podobał. Na pewno nie dla najmłodszych. Ale od 10 lat spokojnie można oglądać. Po filmach Disneya i Pixara spodziewam się momentów wyciskających łzy. Jak byłem w kinie to jedno dziecko płakało przy scenie pożegnania dinozaura z Bąblem ale moim zdaniem było po prostu za młode na tego rodzaju film.

whan86

Moim zdaniem film był świetny i bardzo dobrze zrealizowany. Może nie najwyższych lotów, ale miał naprawdę kilka epickich momentów. Ja polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones