PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657170}

Dobry dinozaur

The Good Dinosaur
6,7 28 493
oceny
6,7 10 1 28493
5,8 14
ocen krytyków
Dobry dinozaur
powrót do forum filmu Dobry dinozaur

Efekty graficzne są niesamowite, pokazują jak daleko zaszedł rozwój technologii w 2015 roku. Jednak ta piękna oprawa audio wizualna przekazuje widzowi dosyć smutną fabułę. Jeśli myślicie że fabuła ta jest przekazana w sposób delikatny, odpowiedni dla dzieci to niestety nie. Film jest brutalny, przygnębiający, smutny a dla dzieci nawet straszny. Wielka szkoda że tak wspaniałe wykonanie nie poszło w parze z przyjemną treścią nadającą się do "przetrawienia" dla dzieci. Bo przecież to film dla dzieci a nie demo technologii grafiki komputerowej.

ocenił(a) film na 9
fenio_px

Według mnie smutna fabuła, to coś, czego brakuje animacją.

adam05051_filmweb

Chcesz żeby dzieci oglądały smutne, wręcz dołujące wydarzenia ?

ocenił(a) film na 9
fenio_px

Mam na myśli, żeby powstawały na większą skalę animacje kierowane do dorosłych.

ocenił(a) film na 9
fenio_px

Kto powiedział, że to film dla dzieci?

DisneyPixarForever

Skoro nie dla dorosłych to dla kogo ? To jest bajka.

fenio_px

Przepraszam bardzo, ale bajki oglądają też dorośli. Moja mama zawsze ze mną oglądała, ciotki również. Nie ma bajek tylko dla dzieci. Wiadome jest, że zazwyczaj oglądają je też dorośli, właśnie w czasie pilnowania pociech, więc bajka może być dla dorosłych, bo to jedyna szansa, aby ją obejrzeli, jak nie z dziećmi.

Emerahl

Widzem docelowym bajek są dzieci. Może je oglądać nawet 100 latek ale to o niczym nie świadczy, nadal jest to bajka dla dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones