PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33328}
7,7 61 325
ocen
7,7 10 1 61325
7,9 30
ocen krytyków
Dogville
powrót do forum filmu Dogville

Powiedzcie mi co się działo po tym jak Grace została w mieście po pozytywnym głosowaniu, bo niestety ten film mnie tak znudził że po godzinie nie mogłem go dużej oglądać (chociaż koncepcja ciekawa) .

on995

A obiecujesz, że nie wystawisz oceny?

on995

Obiecuję.

on995

Kurcze , doczekam się ? :(

on995

Obawiam się, iż nie zasługujesz.

adeck92

Jak robisz sobie jaja to WON !!!

on995

Wydaje mi się niestety, że jest odwrotnie ;(

adeck92

Bądźmy poważni, piszę bo chcę wiedzieć co było potem bo nie mogłem z nudy tego filmu dalej oglądać (pomimo najlepszych chęci) , jak ci tak zależy to mogę temu filmowi z miejsca dać 1/10 i go olać bo oglądając go poczułem zmarnowaną godzinę i 1 piwo, ale nie zrobiłem tego. Więc łaskawie prosiłem oto aby ktoś opisał co się działo potem, ale ty robisz sobie jaja.

ocenił(a) film na 9
on995

Każdy film trzeba oglądać od samego początku do samego końca, mi też ten sam początek nie podszedł ale potem się przekonałem do tego filmu i to bardzo, dałem 8/10 ;) Trzeba mieć silną wolę i nie poddawać się tak łatwo!

Maartenmetz

Zwykle dobry film jest wciągający, a nawet jak ten miałby mega końcówkę to i tak za całokształt - bania z pulem (+ za końcówkę)

ocenił(a) film na 9
on995

Nie tylko końcówka była dobra... Ja potrzebowałem troszkę czasu aby odpowiednio wejść w ten film, z chęcią mógłbym ten film obejrzeć drugi raz... Wolę takie filmy jak ten niż jakieś amerykańskie komercyjne gowna...

Maartenmetz

Więc streść mi co takiego oni zrobili strasznego głównej bohaterce że (odkryli swoje maski jak to było w recenzji), wiesz ten film mi przypomina Wszystkie Odloty Cheyenna - niby coś a oglądnąć drugi raz bym nie dał rady,

on995

no ja mam to samo .. mi też streście bo po godzinie odpadłem .. dla mnie też się nie dało wysiedzieć .. jestem kinomanem ale myślę że mi poprostu L.V.Trier nie podchodzi ... to dla mnie inny świat niż np. Tarantino, bracia Scott,Fincher czy Scorsese... wiem.możecie mnie zjeść bo dla mnie jest 1/10 .. ale sooryy nie każdy lubi takie kino ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones