PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33353}

Dom śmierci

House of the Dead
2,7 3 546
ocen
2,7 10 1 3546
Dom śmierci
powrót do forum filmu Dom śmierci

10/10

ocenił(a) film na 1

Solidny film, Uwe Boll jak zawsze z klasą...Pozdrawiam fanów Uwe,..

Fruit_fack

No ! ja też dałam 10/10 ! Arcydzieło !!

Fruit_fack

Czy tu jest ukryty jakiś haczyk?

TheHush

Po prostu filmy Bolla jak niczyje inne wzbudzają najwięcej reakcji skrajnych u widzów :P Albo się bardzo podoba albo wzbudza reakcje wymiotne.

kfcboy

ooo kurde a niby to najgorszy reżyser na świecie ;p

adamwis25

czy jest tu jakaś ukryta kamera czy coś bo naprawde niewiem.Ten film mugłbym tak opier.olić że suchej nitki by nie zostało ale wole zapomnieć po tym incydeńcie więc napiszę kilka zdań. Zacznę od tego że po obejżeniu "Dzień żywych trupów" myślałem że spotkam gorszego filmu o zombie ale jednak zostałem niemile zaskoczony. To był taki gniot że nawe niepostawił bym 1 bo i tak to za dużo. Boll powinień wogóle nie brać się za filmy bo się nanich nie zna,co to wogóle ma być że na poczontku filmu zdradza kto przeżyje,a te urywki z gry to już mnie na maxa wkur.iały,nie no sceny ala matriks to naprawde też się im udało,od kiedy bezke z prochem można "tak " otpalić .Ten film zrobił mi sieczke że niewiem jak czeba było zabić "tych" zombie,a na koniec powiem że jeśli ma ktoś bulimie lub zatwardzenie to poco brać pigółki lub wkładać palec skoro można obejżeć ten film bo albo się pożygacie albo dostaniecie rozwolnienia.
PS: Trudno mi to przyznać bo żadko się zdaża żeby 2 była lepsza zwłaszcza taka do dupy ale niestety w tym przypatku jest lepsza.

Kasia_stachowiak

Dzień z 2008 sory za nie domówienie

ocenił(a) film na 1
Fruit_fack

Świetne kino! Waro było obejrzeć kolejny film ze stajni pana Uwe!
Mam dla pana apel od kinomaniaków. Proszę już więcej niczego nie kręcić! Nawet filmów z rodzinnych wyjazdów na wakację. Proszę już nas nie krzywdzić! ;d

Fruit_fack

Uwe w formie !! 10/10 ! Super film!

mruczek1488

Are you fucking kidding me?

ocenił(a) film na 3
Little_Jacob

co wy chcecie od tego filmu? świetna ekranizacja.swietna charakteryzacja, bardzo realistyczny (szczególnie rozstrzepiający się pocisk. światna gra aktorska. wszyscy sie balismy jak to z kolegami 6 razy w kinie oglądalismy.no cóż, a niektórrzy mówią ze aitd jest filmem złym...

szmylc3

bo jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones