PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654292}

Dom bardzo nawiedzony

A Haunted House
6,1 29 646
ocen
6,1 10 1 29646
3,0 2
oceny krytyków
Dom bardzo nawiedzony
powrót do forum filmu Dom bardzo nawiedzony

Kolejny film o niczym. Nie można go nazwać śmiesznym, tylko żałosnym. To typowy dla Amerykanów gniot o ekskrementach, pierdzeniu, sexie z dużą dawką przekleństw. Nie polecam, zmarnujecie sobie 1,5 godziny z życia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lasyk

wyrażam tylko swoje zdanie, a nie jak to ładnie określiłeś p******* głupoty. taki rodzaj humoru nie uważam za prosty, lecz prymitywny.

ocenił(a) film na 9
gromcia167

nie słuchajcie jej bo jak pisze lasyk pi*rdoli głupoty, jest to pastisz robionych na jedno kopyto horrorów

kryszti

klasa przede wszystkim.

ocenił(a) film na 9
gromcia167

Jesteś po prostu niekumata nie wkręcaj ludziom głupot każdy miłosnik horrorów powinien być zadowolony

kryszti

poziom Twoich wypowiedzi jest zniewalający, żadnych konkretnych argumentów tylko obrażanie drugiej osoby. gratuluję i życzę powodzenia. nie zamierzam kontynuować dyskusji z osobą poniżej mojego poziomu.

ocenił(a) film na 9
gromcia167

Za to ty wprowadzasz internautów w błąd może zrezygnuj z pisania komentarzy twoja umysłowa indolencja raczej nie zachęca do traktowania cię jak połwa znanego rozmówcy, najpierw musiałabyś znaleźć osobę poniżej swojeog poziomu co niebedzie łatwo zacząc z nią dyskusję i i dopiero potem nie zamierzac jej kontynuować

kryszti

tu nie trzeba być tuzą intelektu,żeby stwierdzić iż ten film to dno na co najwyżej-2

ocenił(a) film na 9
schfyo

Nie trzeba być też tuzą intelektu zeby wiedzieć ze to kwestia gustu i że ten film jest raczej kierowany do miłośników horrorów którzy wyłapią pewne niuanse

kryszti

niuanse??Toż to nadinterpretacja scenek z innych filmów,marne żarty fekalno-kut**sowe i nic więcej.Za scenę żony ujaranej dałem,2 bo na więcej ten crap nie zasługuje.

ocenił(a) film na 9
schfyo

Ponowbnie pytam oglądasz czesto horrory? Czego innego się spodziewać po parodii? Oczekiwałeś/aś pseudintelektualnego melodramatu?

kryszti

oczekiwałem komedii,a nie jak wyżej wspomniałem kupy straszliwej.

ocenił(a) film na 9
schfyo

Tak cię razi seks i i ordynarność że tak się o tego przyczepiłeś? Mnie też to nie śmieszyło ale było wiele innych momentów w których widziałęem naigrywanie się z tych durnych "horrorów" dla białasów. No sorry ale jezeli jedyne co wyłapałeś w tym filmie to ordynarność to raczej jestes idiotą i nie zmylaj innych ze ten film jest słaby

kryszti

Nie to,że razi,ale tu debilizm jest nachalny.A do miana idioty,to kandydujesz co roku i zdobywasz pierwsze miejsca buraczku.

ocenił(a) film na 9
schfyo

Cóż z ust idioty to komplment tak wiec dzieki

kryszti

Twój stopień skretynienia osiągnął już dawno pułap na jakim latają promy kosmiczne,taboretem w łeb cię bili od dziecka,po dziś dzień więc jak wspomniałeś masz "internetowy dystans",toteż zakończę ten dialog geniuszu od siedmiu boleści.

ocenił(a) film na 9
schfyo

dobre dobre opowiedz o tym kolegom z klasy będą się z pewnością jarać twoim ciętym żartem, nie twierdzę że nie jestem głupi tobie też by się przydało spojrzeć prawdzie w oczy tylko się nie załam jak dojrzysz jakim jesteś dennym debilem

kryszti

Szkoły już skończyłem dawno temu,studia również.Poczytaj o tym na początek to może kiedyś uda ci się skończyć gimnazjum..WALCZ.

ocenił(a) film na 9
schfyo

Haha jakbys był dzieckiem to jeszcze byłoby wytłumaczenie twojej głupoty. Będę ci odpisywał trollku jeżeli dzięki temu twoje żyie bedzie miało sens

kryszti

obudziła się neo-parufkaXD

ocenił(a) film na 9
schfyo

Dobre dobre, uwielniam twoje poczucie humoru przypomina jaki beztrosko głupi byłem będąc dzieckiem

kryszti

przecież wciąż jesteś głupi.

ocenił(a) film na 9
schfyo

Owszem ale nie beztrosko, moja głupota znacznie się różni od twojej, po prostu różnica pokoleń, po prostu możę za stary jestem by ogartnąc ten cały trolling

ocenił(a) film na 7
gromcia167

udana parodia, można się pośmiać, zdecydowanie nie zasługuje na ocenę 1/10,
nie rozumiem jak ktoś wiedząc, że to film M. Wayans'a i mogąc zobaczyć trailer na YT, może się rozczarować tym filmem...
przecież odrazu wiadomo jakiego poziomu humoru można się tu spodziewać.

ocenił(a) film na 5
gromcia167

Ja dałem ocenę 5/10 z racji tego, że był śmieszny i fajnie się oglądało Wayansa znów w akcji. Krytyka amerykanskich komedii od wielu lat jest już nie na miejscu :) Te filmy stanowią osobny gatunek komedii i włączajac te filmy trzeba się nastawić na prosty humor dla prostych ludzi. Jak ktoś poszukuje czegoś bardziej wyrafinowanego niech poczyta książke.

ocenił(a) film na 9
yabs

Żeby lubić prosty humor nie trzeba byc prostym człowiekiem to jest parodia horrorów czego innego można się spodziewać?

ocenił(a) film na 7
gromcia167

ęą dą perinią.."my proste chamy śmialiśmy się do łez" :) Tu nie argumenty są potrzebne tylko takie a nie inne poczucie humoru.Wiedziałem co mnie czeka i z całą nieodpowiedzialnością ten film obejrzałem.W dobie beznadziejnych gniotów typu paranormal to prawdziwe arcydzieło.yabs nie ma czegoś takiego jak prosty humor dla ludzi prostych!!!!Kto wymyślił takie bzdury.Ja się śmieję oglądając braci Coen i śmieję się oglądając Marlona Wayansa...Wyrafinowany Humor???????A to się uśmiałem...Jednym będzie się to podobać a drugim nie i tyle. Cyt:"typowy dla Amerykanów gniot o ekskrementach, pierdzeniu, sexie z dużą dawką przekleństw"...gromcia167 podałaś świetną definicję polskich komedii ostatnich lat!!Tylko kraje pomieszałaś.No cóż "się zdarza".

ocenił(a) film na 4
gromcia167

Nie jest to arcydzieło ale bez przesady, są momenty gdy się można zaśmiać. Ocena 1/10 chyba trochę za niska, bo jest multum filmów znacznie gorszych. Zachowaj jedynki dla filmów naprawdę beznadziejnych.

gromcia167

crap i szit...masz całkowitą rację.2

ocenił(a) film na 9
schfyo

wypowiadają się laicy na stos te k*rwy :D

kryszti

bronisz filmu,obrażając realne osoby,sam jesteś k**ą,rurą,rozpustnicąXD

ocenił(a) film na 9
schfyo

Możesz sobie poużywać ja mam dystans co do swojej osoby szczególnie w internecie, rura i rozpustnica może nie pasuje ale jest multum obelg na mnie. Pytanie ... oglądasz czesto horrory?

kryszti

tak,często i trochę ich już obejrzałem.

ocenił(a) film na 9
schfyo

Dla mnie paranormale i egzorcyści nie były w żaden sposób straszne prędzej śmieszne,ten film jest tak samo straszny a przynajmniej trochę śmieszniejszy.

kryszti

masz ograniczone horyzonty,które widzę ograniczają się tylko do "Paranormal Activity" i "Egzorcysty".Smutne-Miłośniku Horrorów oraz ich znawco...XD

ocenił(a) film na 9
schfyo

Taaa bo wiesz cokolwiek o moich horyzontach, moze geniuszu nie zauważyłeś ale to parodia właśnie wymienionych przeze mnie filmów

kryszti

widzę na ile tu się rozpisujesz chodząca "elokwencjo"XDTwój schemat to:ZAJEBISTY..a jak nie to BLUZGI na innychXD

ocenił(a) film na 9
schfyo

OK niech ci będzie szkoda się kłócić z debilem, co mam niby pisć na forum pod takim filmem? Ty niby jesteś lepszy? Owszem pod tym wzgldem, jeżeli chodzi o ten a nie innyfilm kązdy kto mówi że ten film to dno jak dla mnie pi*rdoli głupoty, co mam być pretensjonalny i używać trudnych synonimów żeby zaszpanować swoją elokwencją przed stadem umysłowych impotentów.?

kryszti

Jesteś impotentem i to na pewno nie tylko umysłowym.Nie chodzi tu o szpan,a o to że chociażby raz,na jakiś czas mógłbyś wykazać się kulturą wypowiedzi,no ale kretynizm ci na to nie pozwala...cóż pozostaje ci się tylko leczyć(choć chyba już za późno...)

ocenił(a) film na 9
schfyo

Taaa na pewno, moje genitalia przecież są ci tak dobrze znane... no i raz na jakiś czas wykazuję się kulturą ale nie w rozmowie z idiotami, mam nadzieję że ci trochę ulżyło choć wątpię, wyżyj się i jeszcze mnie znokautuj jakims ciętym żartem :D

kryszti

nie chce mi się,bo wiem że masz słaby dzień i ch**j wyjdzie nie dyskusja.

ocenił(a) film na 9
schfyo

szybki jesteś chyba siedzisz na filmweb 24h na dobę, ogólnie to jesteś słabym trollem wiadomo ze nie piszesz na poważnie ale zabawny to ty nie jeseś

kryszti

ale ja wcale nie usiłuję być zabawny?
Wchodzisz do chaty,to idę o zakład,że jedną z pierwszych czynności jest -włączenie(czy włączanie?)XD )Kompa.Wychodzisz cała elektronika w piz-du,gł bezpiecznik i wychodzisz.
To chyba tyle,tytułem odpowiedzi.Widziałem,że jednak niekiedy dążysz inaczej do przedstawienia argumentów,czyli jest nadzieja.To tyle.Idem do ziom-kuff i laseczek:)

ocenił(a) film na 9
schfyo

No to nie wiem na czym polega ten trolling w takim razie. Dlaciebie nadziei już nie ma

kryszti

jeżeli podchwytujesz to co cyc8 ci kładzie do głowy,to spoko.To on zaczął pisać o jakimś trolingu,a tak nie jest.A zresztą w ch**u mam co ty o mnie myśliszXD

kryszti

schyfo to czysty troll i debil w dodatku. Nie ma sensu z nim rozmawiać. Próbowałem. :)

bartoszcyc8

z takimi jak ty pierdoło internetowa się nie pisze.Psychiczny jesteś i mnie śledzisz.Zgłaszam cię.

schfyo

Tak, nie mam nic innego do roboty, tylko cie śledzić... To ty się ogarnij i przestań prowokować pod każdym filmem, bo ciągle widzę tylko kłótnie z twoim udziałem i to ja cie zgłoszę.

bartoszcyc8

Nie masz mnie za co zgłaszać,bo to wszędzie twoje wtrącanie się.A to nie kłótnie,ale dyskusja.Przeważnie gdzie zwracam komuś uwagę,gdy bluzga drugą osobę,bo ta nie zgadza się z jego "widzeniem" jakiejś produkcji,więc hamuj kopytkami nieokrzesany paziu,i czytaj w końcu ze zrozumieniem,bo nie umiesz złożyć w logiczną całość 3 zdań."Żegnam speca" od horrorów.

schfyo

Na razie to ty bluzgasz inne osoby. Ja robię dokładnie "tak samo jak ty", czyli "zwracam uwagę", a ty to nazywasz wtrącaniem. Tylko jest jedna różnica. Ty to robisz nieumiejętnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones