PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251533}

Dom chłopców

House of Boys
6,8 4 867
ocen
6,8 10 1 4867
Dom chłopców
powrót do forum filmu Dom chłopców

Film prosty ale z przeslaniem do mnie dotarlo wlasnie jaka ta choroba jest straszna,zastanawiam sie czy taka milosc jest prawdziwa czy mozna sie tak zakochac nie wiem ale mnie ta historia poruszyla zycze zdrowia ... bo to chyba jedyna rzecz ktora nie da sie wycenic...

ocenił(a) film na 10
suczz2

Właśnie go obejrzałem.Uwierz mi taka miłość jest prawdziwa,sam kocham chłopaka ponad wszystko.I jeśli była by taka sytuacja postąpił bym identycznie.Mój chłopak zawsze mówi że jeśli z jakiegoś powodu ja umrę on chce odejść ze mną lub zaraz po mnie.Moje serce mówi mi to samo.Wiem że może to zabrzmieć samolubnie,że nie myślimy o rodzinie i przyjaciołach,ale to błąd, myśli się o nich ale czasem z wielkim bólem nie da się żyć,przynajmniej ja tak uważam.No chyba że ktoś ma masakrycznie twardą psychikę,ja się niestety nie zaliczam do tego grona.Podziwiam zachowanie przyjaciół, również byli do końca.Film bardzo przejmujący,ale bardzo godny polecenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones