PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689342}

Dom tygrysa

Tiger House
5,0 1 396
ocen
5,0 10 1 1396
Dom tygrysa
powrót do forum filmu Dom tygrysa

Mimo, że dialogi i postacie w tym filmie nie są złe, to praktycznie unwatchable ze względu na brak fabuły i strasznym reżyserię i montaż. Oto kilka problemów z tego filmu: Dom posiada co najmniej 10 kamer w środku, ale nie czujki dymu lub alarm? Istnieją co najmniej 5 scen, gdzie bohaterka stara i nie otwiera okna w całym domu. Czemu? Są zamknięte od zewnątrz ??? W jednej ze scen, że rozwiązuje swojego chłopaka i jego matkę, a oto ich reakcje: Chłopak siedzi tam cały siebie zadowolony, bezużyteczne i ulgę, jakby właśnie dostał zrobić biorąc ogromny bzdura. Matka postanawia krzyczeć na całe gardło, tak jakby nie wystąpi do niej, aby zachować jej głos w dół. Później w filmie matka w niewytłumaczalny sposób ma strzelbę (strzelba pozostało na zewnątrz w poprzedniej sceny, więc w jaki sposób matka, która została zablokowana w szafie teraz jest?) W innym miejscu tym złym wspina się po drabinie, aby uzyskać bohaterka. Widok znajdzie się myśleć "Uderz go w głowę, gdy wspina się po drabinie", ale zamiast tego po prostu krzyczy i płacze, mimo że już dźgnął go nożyczkami dwa razy w poprzedniej scenie. Widz myśli, że wreszcie przerabia się na odwagę, by zrobić coś inteligentnego lub skuteczne, ale nie. Było tylko około 3 dobrych scen w całym filmie i oto kilka innych otworów działki: Przestępcy nie przynoszą żadnych zapasów, ale gdy nagle potrzebujemy siły wiercić to tylko leży na stole. Podobnie, gdy potrzebują benzyny znajdą dzbanek benzyny w sypialni chłopaków! Prawie nikt KEEPS dzbanki benzyny ustanawiające wokół ich sypialni! Istnieje wiele problemów z tego filmu, a ja nie chcę iść w nieskończoność, ale być może największy, że nie zostały jeszcze wymienione jest straszne edycji / dźwięk. Każdy strzał, a każda scena, nawet przyziemne tacy jak kłótni między matką i synem, ma straszne straszne efekty dźwiękowe i dźwięki, jakby to był horror Roman Polański. To nie może być tak źle, tylko, że to w każdej scenie. Więc kiedy źli rzeczywiście wejść do domu już chcą się włączyć film, bo jesteś tak zły. I montaż: dom ma 10 kamer bezpieczeństwa i za każdym razem oglądamy scenę przez aparat bezpieczeństwa obraz migocze i zniekształca podczas wszystkich tego przerażające spektakli muzycznych. To tak, jakby myśleli, że edycji "The Ring". Ponadto, każde cięcie, każdy rozpuścić, odbywa się z załączonym okropnym dźwiękiem. To nawet nie jest horror lol! Nie wiem, co myślą. Chcę wspomnieć, że niektóre z dialogu i znaków są całkiem dobre, chociaż każdy zły niewytłumaczalny sposób chce opowiedzieć swoją historię życia do bohaterki. Po raz pierwszy tak się stanie to sprawia, że rodzaj poczucia spowodować facet jest bardzo zestresowany i po prostu coś w rodzaju rozmowy. Ale w następnej scenie kolejny bardzo zły facet opowiada jej historię swojego życia! I te historie nie są nawet ciekawe, że są podobnie jak fabuły filmu: nic się nie dzieje! Reżyser najwyraźniej nie Szekspir i innych off-Broadway odgrywa przed tym jego debiut fabularny. Można by pomyśleć, kierowanie byłoby lepiej, ale myślę, że przez te wszystkie lata prowadzenia sztuk zostawiła go z nieugaszonym pragnieniem, aby dodać nieograniczone efekty dźwiękowe i sztuczki do edycji swojego pierwszego filmu. Powinien obserwował Glenn Glenn Gary Ross lub Szósty stopień oddalenia, aby dowiedzieć się, jak przełożyć play-kierowanie do filmowej reżyserii. Ale tego nie zrobił i zamiast produkowane ten kawałek gówna filmu, że nie mogę uwierzyć, że skończyłem oglądać. Chciałbym porozmawiać o wszystkich dziur fabularnych i głupich rzeczy, które dzieją się na końcu filmu (jak w domu eksplozji lub fakt, że straż pożarna nie przychodzi nawet jeśli żyją w bogatej dzielnicy). Podsumowując, nie pozwoliłbym dyrektora lub redaktorem tego filmu w dowolnym miejscu w pobliżu innego projektu filmowego, zawsze (chyba, że to było jak Hellraiser 6 lub innego głupiego filmu, gdzie miliony straszne efekty dźwiękowe każda scena może być montaż. Miałem reoccuring że gdy oglądałem ten film, a ja nadal nie wiem, odpowiedź: "Chłopcze, że scena miała wiele problemów, dlatego nie każdy obchodzi?" Być może reżyser będzie napisać esej jeden dzień wyjaśniającą, jak filmy okazują się jak gowno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones