film

Dom wielopokoleniowy

2022
1h 7m
5,7 54
oceny
5,7 10 1 54
Tytułowy dom z filmu Piotra Szczepańskiego to miejsce wyjątkowe. W odremontowanej przez miasto stylowej kamienicy starannie wybrani lokatorzy: starzy i młodzi, z dziećmi... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Dom wielopokoleniowy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Tytułowy dom z filmu Piotra Szczepańskiego to miejsce wyjątkowe. W odremontowanej przez miasto stylowej kamienicy starannie wybrani lokatorzy: starzy i młodzi, z dziećmi i bez, mieli stworzyć prawdziwie wielopokoleniową wspólnotę. Tymczasem, mimo sprzyjających warunków, eksperyment napotyka na nieprzewidziane trudności. Nikt z lokatorówTytułowy dom z filmu Piotra Szczepańskiego to miejsce wyjątkowe. W odremontowanej przez miasto stylowej kamienicy starannie wybrani lokatorzy: starzy i młodzi, z dziećmi i bez, mieli stworzyć prawdziwie wielopokoleniową wspólnotę. Tymczasem, mimo sprzyjających warunków, eksperyment napotyka na nieprzewidziane trudności. Nikt z lokatorów nie garnie się do współpracy, pojawiają się za to wzajemne oskarżenia, donosy i obelgi. Podzielona niczym Polska przed wyborami mikrospołeczność pogrąża się w konflikcie. Czy pomysł na wspólnotę okaże się jedynie utopijną mrzonką?

studio
Anagram Film (produkcja) / EC1 Łódź - Miasto Kultury (koprodukcja) / Polski Instytut Sztuki Filmowej (współfinansowanie)
tytuł oryg.
Dom wielopokoleniowy
inne tytuły
Our Tenement Miedzynarodowe
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

że prędzej czy później sielanki nie będzie. Każdy sobie rzepkę skrobie, a ile naskrobie to jego. Z sąsiadem tylko dzień dobry i do widzenia, więcej nic, bo źle się te znajomości mogą skończyć. Taka jest polska mentalność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones