PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 719
ocen
5,4 10 1 35719
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

Obejrzałem sobie przed chwilą w telewizji... Czuję niedosyt jak cholera. :/ Film niezły, nawet wręcz dobry, (tutaj wieeeelki + za scenę FPS wspomniana chyba w każdym temacie xD) jednak czuję wielki niedosyt fabuły!

Już od początku filmu (pokazani ci naukowcy uciekający przed potworem), dałbym sobie głowę uciąć, że jest to demon którego poznajemy jako pierwszego rodem z piekła w Doomie 3 (ten taki szarawy z oczami pająka miotającego kulkami). A tu co się okazuje? Jakiś biologiczne eksperymenty! O portalu powiedziałbym to samo. Pomyślałem sobie 2 rzeczy:

1. Demony przyszły na Ziemię z marsa, a ludzie w ramach tego po ucichnięciu demonów zbudowali sobie właśnie na marsie stację U.A.C.

2. Uciekali przed demonami, które zamieszkiwały marsa przychodząc z kosmosu/piekła.


Do tego to samo z wypowiedź Sarga z pytaniem do pni doktor, co znaleźli pomyślałem sobie, że odpowie "Bramę piekieł" albo coś w tym stylu... A oni pracują nad jakimś eksperymentem nadludzi!



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones