PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35915}

Dwa tygodnie na miłość

Two Weeks Notice
6,6 81 482
oceny
6,6 10 1 81482
5,5 6
ocen krytyków
Dwa tygodnie na miłość
powrót do forum filmu Dwa tygodnie na miłość

OK to najwięcej, co można powiedzieć o tym filmie. Romantyczny nie jest za grosz, za to momentami można się uśmiechnąć. Typowe lekkie kino tego gatunku, do obejrzenia na raz.

ocenił(a) film na 7
Iranek

Ja mu akurat dałam 6/10 bo ogolnie lubie komedie romantyczne, ale ta mi się niezbyt podobała. Mojim zdaniem lepiej obejrzeć inna komedię romantyczną...

ocenił(a) film na 5
Iranek

5 to max za ten film. Mało romantyczny i mało komediowy jak na ten gatunek. Po tej dwójce spodziewałam się czegoś więcej. Plusy: ładnie pokazany NY i miła muzyka.

Iranek

max 5/10
Popieram
Film ogólnie nudny, ledwo usiedziałam do końca. 'Miłość' głównych bohaterów moim zdaniem wzięła się chyba z powietrza.. Nie czuję żadnej chemii między nimi, nie ma żadnego uczucia. Po tej dwójce aktorów spodziewałam się czegoś znacznie lepszego, niestety się zawiodłam. Ani to film romantyczny ani komedia.

ocenił(a) film na 5
Iranek

też dam tylko 5 , nie był jakiś szczególny , myślałam , że to będzie coś lepszego . a szkoda bo Grant i Bullock to moi ulubieni aktorzy :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones