PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830338}

Dziewczyna z bransoletką

La fille au bracelet
5,8 1 080
ocen
5,8 10 1 1080
Dziewczyna z bransoletką
powrót do forum filmu Dziewczyna z bransoletką

Brat?

ocenił(a) film na 3

Czy tylko mnie się wydaje, że podejrzany jest też brat dziewczyny? Tak samo leworęczny, bardzo podatny na wpływ siostry, sam fakt, że ostatnie dwa lata spędziła w domu z nim wydawał się mu bardzo odpowiadać, nie zauważyłam, żeby miał jakichś własnych, dobrych kolegów? Zastanawiające jest też, co było kilkukrotnie wspomniane, że młody tak jakby "zmieniał" zeznania, lub modelował je tak, by siostra zawsze wyszła z oskarżeń cało. Jak dla mnie to młody coś z zazdrości wykombinował (co robił, gdzie był szczegółów nikt nam nie zdradził) i siostra go chroni, co tłumaczyłoby jej lakoniczne odpowiedzi w sądzie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Veasly

tobie też miłego dnia. Nie mam zamiaru sie nikomu tłumaczyć.

ocenił(a) film na 3
Veasly

Dodam tylko, że pojęcia nie masz jak zinterpretowałam końcówkę, a watek jest o bracie, więc jak chcesz komuś ubliżać to może wejdź na inne forum.

ocenił(a) film na 6
Ann_Sznu

Dokładnie, najbardziej mnie śmieszy, że napisał swój wysryw pod teorią do filmu, a nie hejtem, to się dopiero nazywa być polaczkiem

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 5
Ann_Sznu

Ciekawy trop Ann. Trochę przez jego wiek mało prawdopodobne, żeby był zdolny do takiego czynu. Ale może znów krył siostrę, tak jak w innej scenie, gdzie obiecała mu pokój gdy zachowa milczenie o Diego w środku nocy. Z kolei wisiorek przewieszony na kostkę mógł oznaczać, że główna bohaterka do końca życia będzie uwięziona poprzez śmierć "przyjaciółki". Niekoniecznie musi być jej winna, natomiast najdziwniejsze, że nie ma innych podejrzanych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones