PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746043}

Dziewczyna z pociągu

The Girl on the Train
6,3 130 483
oceny
6,3 10 1 130483
4,2 16
ocen krytyków
Dziewczyna z pociągu
powrót do forum filmu Dziewczyna z pociągu

... jako brzydka, gruba Rachel? Serio?

aiello

Grabowski powinien zagrać, on tam z nabraniem wagi do filmu nie ma problemu (pitbull).

aiello

W książce jest napisane spoiler,że wcześniej Rachel była ładną kobietą,z krągłościami,później przez rozstanie z Tomem się tak zapuściła :p ...ogólnie to była opuchnięta od alkoholu.

ocenił(a) film na 7
mrs robinson

Wlasnie wrocilam z kina i dobrze ze najpierw film obejrzalam bo jakbym przeczytala ksiazke tez mialabym wyobrazenie jakies postaci :) emily fajnie zagrala filmie rzeczywiscie zrobili ja taka jako ze ma problemy z alkoholem. Film mnie wciagnal :)

Aiva1993

też muszę się niedługo wybrać,bo ksiażka mnie bardzo wciągnęła i uwielbiam Emily <3

ocenił(a) film na 7
aiello

Gra spuchnieta alkoholiczke. Ma taka byc.

aiello

W momentach desperacji i skrajnym upojeniu alkoholowym charakteryzacja zrobiła swoje i wyglądała brzydko. Wyszło im.

użytkownik usunięty
villemo75

W małym moim miasteczku nadal czekam na premierę :(

ocenił(a) film na 7
aiello

Ona była w zaawansowanej ciąży... W jednym z wywiadów przyznała, że ledwo ukrywała to, jak ciężko jej było wstawać z pozycji siedzącej.
Ale pewnie, po prostu "gruba" -_-

ocenił(a) film na 9
inq0gnit0

serio? ha, no to nieźle

ocenił(a) film na 9
aiello

Wg mnie wyjątkowo brzydko wyglądała w tym filmie, a to za sprawą małego make upu. Prawdziwa aktorka- umie zagrać nawet brzydką :). I podejrzewam, że naprawdę piła, bo miała takie przekrwione, alkoholickie oczy,, fuuuu

ocenił(a) film na 9
Momoria

Ha, jednak nie piła, bo była w ciąży, jednak nie promieniała jak to zwykle się dziej u ciężarnych.

Momoria

a film sponsoruje PKP Intercity - ha ha :)

ocenił(a) film na 4
aiello

Serio! Uratowała film - Blunt to jedyny pozytyw filmu. Reszta jest tak samo denna jak książka. I gdyby nie to, że mam ulgę w kinie - za seans zapłaciłam niewiele, obejrzałabym w domu. Korkociąg rozbawił 2/3 publiczności.

aiello

I przepita ☺

ocenił(a) film na 8
aiello

Książka mnie nie interesuje, jestem filmomanem. Więc chyba się nie wypowiem bo po niektórych wypowiedziach domniemam, że "gruba rachel" wzięła się z książki

aiello

skończyłem czytać książkę, i dosłownie 3h później obejrzałem film, więc dosyć dokładnie jestem w stanie zestawić ze sobą obie rzeczy. Dokładnie to samo pomyślałem, widząc Emily Blunt w roli Rachel.. przede wszystkim gdzie ta nadwaga ?? Ale po chwili stwierdziłem, że Blunt zagrała kapitalnie i przekonywająco rolę Rachel. Również dzięki pracy i ujęciom kamery. Przez większość filmu naprawdę wygląda mało atrakcyjnie. I pamiętajmy, że Rachel była fajną laską, a zapuściła się dopiero potem.
Nawet ciężko jest mi się jakoś przyczepić do twórców filmu, standardowym "a bo książka była 100 razy lepsza". Oczywiście jest tak w większości przypadków, bo wiadomo, że autora praktycznie nic nie ogranicza, żeby przedstawić dogłębnie bohaterów, ich portrety psychologiczne, środowisko itp. Za to reżyser jest ograniczony choćby czasem. Ale w tym przypadku wyszło to całkiem przyzwoicie. Najbardziej chyba przeszkadzała mi zamiana okolic Londynu na amerykański NY.

ocenił(a) film na 3
aiello

gruba?XDDDDD

ocenił(a) film na 5
aiello

Też tak na początku myślałam, kiedy zobaczyłam zwiastun i zaczęłam oglądać całość. Ale kilka/kilkanaście minut i zaczęła mi pasować do tej roli (postura, mimika, zachowanie). Więc wyszło im, wyszło.

ocenił(a) film na 4
aiello

Dokładnie. Rachel była gruba i brzydka w książce, a tutaj to nawet w stanie alkoholu i niezadbana, wyglądała nienajgorzej już nie mówiąc o tym, że do grubej jej daleko..

ocenił(a) film na 5
aiello

Uwielbiam Emily ale niestety nie pasuje mi do tej roli. Po lekturze książki wyobrażałam sobie zaniedbaną kobietę z nadwagą. No nie wiem jak bardzo musieliby się starać, żeby Emily wyglądała niekorzystnie ;) Z bólem przyznaję również, ze średnio zagrała alkoholiczkę :/ Nie uwierzyłam w tę postać po prostu.

aiello

Też od razu mi się rzucił w oczy ten błąd obsadowy. Jestem świeżo po lekturze książki, a teraz i filmu i jestem zdegustowany. Hollywoodzki kult piękna i młodości może zarżnąć nawet najlepszy film (nie żeby "Dziewczyna z pociągu" takim filmem był). Rachel powinna być odpychającą, napuchniętą alkoholiczką z tyłkiem jak szafa czterodrzwiowa i wzbudzać niesmak swoim wyglądem . Ta filmowa Rachel oprócz strojenia depresyjnych, zmęczonych min nie ma nic wspólnego z książkowym pierwowzorem. Gdyby alkoholizm wyglądał tak jak w filmie, to każdy uzależniony byłby w sumie szczęśliwym człowiekiem a przecież przez picie zmienia się nie tylko umysł, ale i ciało. Po za tym nie podobał mi się Tom. Dobrali aktora, który od razu wzbudza podejrzenia. Włączyłem sobie początek film przed przeczytaniem finału i jak tylko go zobaczyłem, to już zacząłem się domyślać, kto zabił. Sam film nakręcony w stylu niesławnych produkcji Hallmarku, w sumie to dosyć wierna ekranizacja, ale tak wierna, że aż nudna, nie ma w sobie tego czegoś co pozwoliło by przykuć uwagę. Pamiętam "Zaginioną dziewczynę" i od razu widać, klasę reżyserów. Ale Fincher to wytrawny artysta, a reżyser "Dziewczyny z pociągu" to średni wyrobnik nadający się raczej do telewizji (ale nie do każdego serialu) niż na duże ekrany.

aiello

Chciałbym mieć taką grubą i brzydką żonę jak Emily Blunt. Nawet bym jej wybaczył to picie - w końcu musiałaby jakoś sobie radzić, żeby ze mną codziennie wytrzymywać ;)

aiello

Moim zdaniem z opisów w książce wynika tylko i wyłącznie, że Rachel jest zaniedbana i przytyła, ale na Boga! Nie jest grubaską. Mam mocne skojarzenia z Bridgette Jones, to wszystko.

ocenił(a) film na 4
aiello

natura Emily jest zawsze ładna !

ocenił(a) film na 6
aiello

Brzydka jest zdecydowanie, wiec chociaz to pasuje

ocenił(a) film na 6
aiello

Gdzie ona gruba? :0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones