PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

9/10

ocenił(a) film na 9

Wstrząsający obraz.Uwielbiam filmy typu horror/thriler i własnie w potrzebie adrenaliny obejrzałem ten film ale...żaden z tych krwawych historyjek z psychopata i ofiarą nie wydzielił we mnie tyle emocji i nie chodzi już o sam strach. Na prawdę ciężko mi ocenić,pewnie dałem 9 nieobiektywnie ale nalezy mu się za samo to jak podziałał. Ludzkie okrucieństwo nie ma granic..

ocenił(a) film na 7
TheFierceLunatic

Zgadzam się obraz wstrząsający. Film jest brutalny, aż trudno uwierzyć, że jest to historia oparta na faktach. Ja dałem 7, jak na tego rodzaju produkcję, zachęcam do obejrzenia.

TheFierceLunatic

Dokładnie taka sama refleksja mnie naszła po obejrzeniu tego filmu "Ludzkie okrucieństwo nie ma granic". Żadem żyjący gatunek na Ziemi nie jest tak chory i popaprany. Nawet zwierzęta nie odznaczają się taką brutalnością. I ludzie śmią uważać się za lepszych?

Wszelkiej maści socjopaci, psychopaci czy inni chorzy psychicznie zagrażający innym powinni być eliminowani ze społeczeństwa. Nie interesuje mnie jak. Nie interesuje mnie czy dostaliby zastrzyk, czy zsyłkę do kamieniołomu. Nie powinni mieć prawa żyć pośród normalnych ludzi. A z tego co wiem to babsko wyszło po 20 latach. Zarówno ona jak i wszyscy którzy brali w tym udział (tak, tak te dzieci) nigdy już nie powinni znaleźć się na wolności. NIGDY!

Film jest wstrząsający.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones