PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Drastyczny film

ocenił(a) film na 8

niemal w szoku jestem nie spodziewałem się ujrzeć czegoś tak potwornego, włączyłem od tak nie wiedzać co oglądam patrze z początku na obrazy mysle jakis przygodowy film jak wiele innych to sobie obejrze, ale takiego dramatu się nie spodziewałem zobaczyć, mocno przeżywałem dramat tej dziewczyny az się krew we mnie gotowała i temperatura ciała poszła o conajmniej o stopien do góry, a tą psychopatkę znienawidziłem oglądając począttki tortur a pod koniec filmów miałem ochotę wejśc w telewizor i ją rozszarpać,

konrii_2

podpisuje sie obiema rękami pod Twoim tematem. Mało jest filmów które wywołują fizyczne dolegliwości a ten robi to nieustannie przez większosc czasu. Flaki aż mi sie skręcały od niektórych scen, o podwyższonym tętnie nie wspominając.
No i oczywiscie ta psycholka, ktorą już w polowie chcialem zniszczyc w bardzo przykry sposob.
Swietny film. Mocny jak cholera

ocenił(a) film na 6
konrii_2

http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Torturowala-16-latke-wyszla-z-wiezienia-i- zaczela-prace-w-szkole,wid,15043908,wiadomosc.html

ocenił(a) film na 8
konrii_2

Ja miałam takie same odczucia czytając książkę. Kiedy były sceny tortur zalewałam się łzami i nie byłam w stanie się ruszyć. Na film zdecydowałam się dopiero teraz (ponad rok po przeczytaniu książki), wiedziałam na co się piszę, a i tak nie mogę przestać o tym myśleć...

konrii_2

ja nie mogłem zasnąć.nie mogłem przeboleć gwałtu i jej okaleczenia.nie wiem co bym zrobił tej stukniętej jak by to spotkało kogoś z moich bliskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones