PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Film niszczy psyche...

ocenił(a) film na 9

Pierwszy raz musiałem przewijać sceny, bo nie mogłem tego znieść...Totalna patologia.

ocenił(a) film na 5
Adam7X

A co tam było?

ocenił(a) film na 9
Annodomini

http://allegro.pl/dziewczyna-z-sasiedztwa-stephen-king-limit-lekto-i3669851419.h tml Sprawdz ;)

Adam7X

Film ciezki, drastyczny, epatuje okrucienstwem i bezsilnoscia, pomyslec ze ta chora histora naprawde miala miejsce... historia porusza, obejrze tez American Crime. dawno nie widzialam w filmie postaci ktora wzbudza taka nienawisc i obrzydzenie jak glowna bohaterka-sadystka.. kara smierci to malo..

ocenił(a) film na 6
aerienn

Taka historia miała miejsce ale inne tortury stosowali na tej dziewczynie, wpisz w google SYLVIA MARIE LIKENS.

aerienn

najgorsze że ta nie winna dziewczyna była świadoma że każdy ich chory pomysł był realizowany bez emocji i litości nad nią.

aerienn

najbardziej zabolał mnie gwałt i okaleczenie (zwłaszcza łechtaczki) jak można wpaść na pomysł pozbycia się takiego narządu u kobiet.jeszcze palnikiem gazowym.ta sadystka powinna dostać kare śmierci taka jaką przechodziła ofiara.

ocenił(a) film na 10
Adam7X

Żaden film nie poruszył mnie tak i wywarł takiego wrażenia tak jak ten. Czułam się po nim jakbym miała przemielony mózg.

ocenił(a) film na 1
Adam7X

postanowiłam obejrzeć po przeczytaniu takich właśnie komentarzy. wyjątkowo lubuję się w chorych filmach i różnorodnych drastycznych scenach, ale to jest dla mnie przegięcie. patologiczne, obrzydliwe obrazy, które ciężko wyrzucić z pamięci przez długi czas. w filmie dzieją się rzeczy, których nie jestem sobie w stanie wyobrazić. i do tego jest ich dużo, jedna brutalniejsza od drugiej. trudno mi ocenić ten film bo generalnie go nie polecam, ale z drugiej strony, nie można mu tego ująć, zrobił wrażenie.

bekah

Zacznijmy od tego, że ten film jest oparty na faktach autentycznych.

ocenił(a) film na 1
Ilyade

a na jakich innych faktach mógłby być oparty?

ocenił(a) film na 8
Ilyade

tyle że z faktów autentycznych mamy tutaj tylko nastoletnią dziewczynę z niepełnosprawną siostrą nad którą znęcają się w piwnicy no i jeszcze sadystkę w roli kata, reszta mniej lub bardziej przerobiona

ocenił(a) film na 8
Absint

nie ma faktów nieautentycznych, film jest albo na faktach albo na zdarzeniach autentycznych

ocenił(a) film na 8
macromatic

thx przyda mi się w życiu ta wiedza ;)

ocenił(a) film na 6
bekah

Obejrzyj "Mamusi i tatuś" albo "Eden lake" :d

EnchanteCarniole

Nie rób krzywdy bliźniemu. Nie namawiaj na tego knota "Eden lake" :)

ocenił(a) film na 6
SicSemperTyrannis

I tak nie obejrzy go :D skoro ten film go tak oburzył to wątpię, żeby obejrzał te proponowane przeze mnie :D

Adam7X

David to dla mnie dzieciak i mięczak.Mógł ją 5 razy uratować.A obudził się jak już było za poźno.Żałosny gość.

ocenił(a) film na 8
ministerfinansow

Dawid to postac fikcyjna, gdyby ją uratował to odbiegła by ta historia całkowicie od tego co się wydarzyło, choc i tak jest pare niescislosci. Jednak jak widac na potrzeby filmow stosuje sie takie zabiegi.

ocenił(a) film na 6
U2Ezi

Ten film jest nakręcony na podstawie przypadku SYLVI MARIE LIKENS. Ta babka kazała się jej np. wykąpać w wrzącej wodzie, zjeść własne odchody itp., w filmie całkiem inne tortury pokazali.

EnchanteCarniole

bo prawdziwa historie przedstawia film amerykańska zbrodnia.a dziewczynę z sąsiedztwa to chyba inna historia na faktach,albo na podstawie książki nie koniecznie prawdziwej

ocenił(a) film na 9
Adam7X

Film wreszcie do nabycia w Polsce na DVD!
http://allegro.pl/dziewczyna-z-sasiedztwa-stephen-king-jack-ketchum-i3559583890. html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones