PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 802
oceny
7,0 10 1 27802
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Film vs Ksiażka

ocenił(a) film na 7

Oceniam film tylko i wyłącznie jako ekranizacje książki.Jest on dość spójny lecz mam wrażenie że w telegraficznym skrócie.Większość dialogów jest żywcem wyjęta z wersji papierowej, co na plus.Niestety dom Ruth nie pasował mi do mojego wyobrażenia podczas czytania.Zbyt kolorowy i czysty.Ni jak ma się to do ciągle palącej, pijącej i niezrównoważonej psychicznie Ruth.
Co do treści nie będę się za wiele rozpisywał.Odbiega znacznie od wydarzeń które spotkały Sylvie Likens.Nie zmienia to faktu że jest brutalnie i przytłaczająco.
Polecam jednak książkę, która bardziej wgłębia się w wybory moralne Davida.Polecam ją jedynie ludziom o mocnych nerwach, bo z każdą strona czyta się ja coraz ciężej. I nie chodzi o to że jest źle napisana a jedynie o fakt że mamy w świadomości że ktoś naprawdę przeżywał taki horror.Pod względem tortur Jack Ketchum trzymał się dość spójnie realnych zdarzeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones