PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
15 054
chce zobaczyć
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Zauważłem,że wiele osób nie odważyło sie ocenic tego filmu..Dołączam do tego grona. Tego nie idzie ocenić..Bo jak? Nazwać go dobrym? Tu,przy tym czymś, nie można użyć tego słowa..Z drugiej strony nie zasluguje na ocene 1 czy 2.. No nie można tego ocenic. W ogóle nie wiem kto dał przyzwolenie na stworzenie tego filmu i na to,żeby te dzieciaki i młodzież w tym zagrali..Podejrzewam,że u 3/4 tych dzieciaków wystąpiły urazy psychiczne i inne powiązane,o Blythe Aufarth nie wspominajac. Przecież tam grały maluchy,którym dopiero sie kształtowała psychika..Ten film mógł zakrzywić spojrzenie na świat i odpowiednie odbieranie ludzkich emocji,jednym słowem - mogl wplynać na ich czlowieczenstwo .. Nie wiem,rezyser,producent to powinien iść siedziceć do pierdla za te "dzieło"..Podejrzewałem na co sie pisze ogladajac ten przeokrutny film,ale nie wiedzieałem,że skońćze az tak roztrzesiony.. Czuje gniew,pustke i żal,że moj ludzki gatunek może byc czymś takim..Nie nazwe nawet tego zezwierzeceniem,bo nie chce urazic zwierzakow..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones