PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 798
ocen
7,0 10 1 27798
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

http://www.filmweb.pl/f334477/American+Crime%2C+An,(2007)
Ta sama historia opowiedziana o niebo lepiej. Po co brać się za coś, co było już zrobione, i to nie lata wcześniej, a miesiące??? Bez sensu. No i efekt dużo gorszy, choć nie beznadziejny. 5/10

piotr100

Odkryłeś Amerykę bravo. Jakbyś nie wiedział to ten film jest ekranizacją książki, ta z kolei powstała zainspirowana autentyczną historią Sylvi Likens,i na prawdę nie wiem który powstał wcześniej, istotne jest to że coś takiego się wydarzyło.Widziałem oba i sam nie wiem który mnie bardziej zdołował, zresztą "An American Crime" jest tez nieco stonowany (ach ta litościwa Paula) . Bardziej drastyczny jest "The Girl..." ,natomiast wymowa "An American..." jest cokolwiek bardziej autentyczna i trafia gdzieś b.głęboko , filmów nie oceniam bo jak ktoś już na tym forum słusznie zauważył " to nie jest jazda figurowa na lodzie"

janek_szafranek

Dziękuję za pouczenie, o książce nie wiedziałem. Mimo tego, że nie są to łyżwy, ja oceniam, bo sam przed obejrzeniem filmu lukam na średnią, czasem to inspiruje, choć nie jest to jedyne kryterium, gdyby tak było, nie obejrzałbym pewnie ponad połowę dobrych filmów. Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones