PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 797
ocen
7,0 10 1 27797
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Opinia

ocenił(a) film na 7

Pragnę się ustosunkować do niektórych wypowiedzi na temat tego filmu.

Nie zgadzam się z ocenami za film 1/10, moim zdaniem film zasłużył na mocną 7. Jeśli ktoś nie rozumie sentencji filmu niech się nie wypowiada. Fabuła jest dobra. I tak fakty zostały pokazane bardzo łagodnie. I uwierzcie mi są filmy kilkaset razy bardziej chore.

Drugi typ wypowiedzi co by było gdyby. Odnośnie prawdziwych wydarzeń nie powinniśmy się wypowiadać.
„Meg, zamiast uciec i od razu na policje z tymi siniakami i wszystkim to wolała wrócić po siostrę.. sama, zamiast z policją” -Nie było nas tam i trudno powiedzieć jak byśmy się zachowali będąc tam. Nie wiadomo też jacy ludzie tam mieszkali i jacy byli policjanci.
”Te dzieciaki też jakieś porąbane, no ale mają porąbaną matke” – z tym się zgodzę wszystko kwestia wychowania

"Typowym wyciskaczem łez" na pewno nazwać tego filmu nie można. Nie można go też nazwać "fajnym" filmem. Wydaje mi się, że "fajny" nie jest tu odpowiednim określeniem. Film jest przerażający, wstrząsający, naprawdę straszny. Obejrzałam do końca i szczerze mówiąc żałuję. Być może mam za słabe nerwy...” – Film można nazwać dobrym. Bardzo podobała mi się ta opinia

„Skok na kase” to to nie jest. Raczej kolosalnych zysków nie przyniesie.

Podsumowując: na pewno nie zaliczył bym filmu do Horroru. Nie był on straszny (w sensie że miał bym się bać), chodź ujawnia prawdę, że ludzie są okrutni. Nie dlatego że to na faktach tylko dlatego, że na przestrzeni lat popełniamy te same błędy. To co ja bym zrobił tej ciotce to jedno a drugie to, że bym był taki jak ona. Koło się zamyka. Z filmu trzeba wyciągnąć morał. Postawmy się w roli ofiary. Co wy byście zrobili przy takiej relacji ciotka-siostra-ofiara? Trochę niefajnie by było przezywać to co ona. Każdy mądry co by zrobił jak by tam był. A co byś zrobił gdybyś był ofiarą?...
Fakt aktorstwo mogło by być trochę lepsze.

P.S Nie zmuszam nikogo do oglądania, ani tym bardziej nie krytykuję wypowiedzi innych. To co napisałem jest tylko i wyłącznie moją opinią. Jesteśmy ludźmi inteligentnymi (mam nadzieje taką) wiec jeśli ktoś pragnie komentować proszę o uzasadnienie.

lubczyk

"Jesteśmy ludźmi inteligentnymi" - mów za siebie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones