PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 802
oceny
7,0 10 1 27802
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Ktoś polecił mi ten film i po przeczytaniu opinii pomyślałem, że będzie mocny. Totalna klapa. Jak można tak pisać o filmie, że wstrząsnął, że dał do myślenia itd. Rozumiem, że ktoś nie obeznany z tego typu filmami może pomyśleć że jest to szczyt możliwości w pokazywaniu cierpienia i tragedii na ekranie, ale tak nie jest. Proszę najpierw obejrzeć Spit on Your Grave (Bez litości) i Martyrs (Skazani na strach). Wtedy można porównać czy faktycznie Dziewczyna z sąsiedztwa jest straszna.

użytkownik usunięty
dawid77

Nie bierz tego do siebie, ale porównywanie dramatu opartego na faktach do horrorów, jest kiepskim pomysłem. Dziewczyna z sąsiedztwa nie jest i nie miała być filmem jak to określiłeś 'strasznym'. Film jest wstrząsający jeśli oglądasz go z właściwym nastawieniem a nie liczysz na to, że zobaczysz wiadra krwi. W tym filmie przerażająca jest nie tylko brutalność na poziomie fizycznym ale i psychicznym, postawa chłopców i świadomość tego, że film oparty jest na faktach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones