PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 797
ocen
7,0 10 1 27797
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Film polecam ludziom chorym psychicznie i normalnym inaczej. Od 15, 20 minuty film przestaje być smaczny i ma się ochotę zabić Ruth.
Ekipę filmu powinni wysłać na bezludną wyspę, eee powinni ich zamknąć w jakieś zagrzybiałej komórce.
Film polecam głównie psychopatom, kretynom, idiotom, zboczeńcom, patologii społecznej i przede wszystkim SADYSTOM!!!!!!!
Jeżeli film Ci się podobał to coś jest nie tak z tobą.....

ocenił(a) film na 7
osix

Czyli będe musiał to obejrzec ;P

Evil_Ash

Już się nie mogę doczekać specjalnego, bo rodzinnego pokazu! Zaproszę wszystkich! :)

ocenił(a) film na 8
osix

czyli film genialny:) już nie mogę się doczekać kiedy go zobacze:)

osix

Zgadzam się z osix...
To chore co się tam działo. Po około 30min miałem już serdecznie dosyć. Nie dało się tego oglądać w spokoju (ten dzieciak idiota który nic nie mówi rodzicom i przychodzi do sąsiadów na "pokazy", ta je.....a baba z wypaczoną psychą + Ci zdemoralizowani synowie), wszystko wzbudzało agresję.
Film o Psychicznych dla Psychicznych!!

ocenił(a) film na 7
dominik77

W takim razie proponuję Ci nie nie wychodzic poza konwencję filmów typu Uwolnic Orkę............

Evil_Ash

Szukasz zaczepki czy jak?! Opanuj się chłopie, każdy może mieć swoje zdanie.

dominik77

dominik77 - owszem, każdy może mieć swoje zdanie, ale Ty je chłopie narzucasz! Sam sobie przeczysz. Opisujesz coś, co wydało Ci się głupie, walisz teksty typu: "Film o Psychicznych dla Psychicznych!!" A mnie to akurat guzik obchodzi. Może jestem psychiczny? Co ja za to mogę? Ale to nie Twój interes o tym decydować dla kogo ten film jest.

Więc w pełni się zgadzam z osobą Evil Ash. Choć ja bym odpisał bardziej hardcorowo (dzisiaj poniedziałek ;p).

freepick

Niesamowite :)
Narzucam?? Moim zdaniem film jest o psychicznych dla psychicznych i tyle. Nikomu nie bronię go oglądać, nie komentuje tego jeśli ktoś ma inne odczucia co do tego filmu, nie potępiam, więc o jakim narzucaniu zdania mówisz??
"Dla Psychicznych" - nie chodzi o odczucie negatywne!! Dla psychicznych dlatego, że ktoś zupełnie "normalny" nie będzie tego filmu oglądał w spokoju, gdyż film wzbudza bardzo dużo emocji (nie pozytywnych). Ja kończąc oglądać ten film byłem delikatnie mówiąc wściekły.

Nie zrozumiałeś....
P.S
... a z poprzednikiem zgadzasz się w czym?? W kwestii polecenia mi "Uwolnić Orkę"??, poleć coś innego bo to już widziałem ;)

dominik77

Uwolnić orkę 2 widziałeś? Jest o niebo lepsza!

ocenił(a) film na 8
freepick

takie fajne rybki tam pływają, jest błękitno, wszyscy się kochają i jest dużo wesolutkich twarzy - tak! to trzeba obejrzeć, ten film jest taki życiowy ;]

cicha107

No skoro tak zawzięcie reklamujecie to nie wypada mi nie obejrzeć kontynuacji... ;)

ocenił(a) film na 6
dominik77

Nie rozumiem dlaczego ten film zaraz musi być dla psychicznych???

"Dla Psychicznych" - nie chodzi o odczucie negatywne!! Dla psychicznych dlatego, że ktoś zupełnie "normalny" nie będzie tego filmu oglądał w spokoju"

Nie wiedziałam, że jesteś jasnowidzem...bo przecież tylko jasnowidz będzie wiedział jakie emocje towarzyszyły innym osobom oglądającym ten film. Jak dla mnie to niezbyt długo zastanawiasz się nim coś napiszesz na otwartym forum. Wątpię by ktokolwiek z oglądających miał pozytywne odczucia w trakcie oglądania filmu...a to, że ktoś jest całkowicie spokojny podczas filmu to wcale nie oznacza, że jest psychiczny tylko świadczy o tym, że potrafi obiektywnie podejść do treści filmu. To nie jest film dla koneserów, takiego filmu nie ogląda się dla przyjemności...ogląda się zazwyczaj z ciekawości. Poza tym mam nadzieje, że takich filmów będzie o wiele więcej...może ludzie po obejrzeniu takiego filmu nie będą tak bardzo obojętni na krzywdę drugiego człowieka, która dzieje się pod ich nosem każdego dnia.
A tobie radzę zastanowić się dłużej nad następnym komentarzem...bo przez swoje nieumiejętne wyrażanie opinii możesz jedynie urazić innych....jak na razie dobrze ci to idzie.

___not_tonight_Josephine

Daruj sobie.
Masz swoją wizję filmu, ja mam swoją i na tym poprzestańmy.

i bardzo bym prosił nic mi nie radź :)

pzdr

osix

Film jest straszny!!! Obejrzałem go i mnie zatkało wsumie to stan ten istniał przez całą projekcje. Bezposrednio po obejrzeniu nie polecił bym go nikomu, lecz po pewnym czasie moge z cała odpowiedzilnoscia powiedziec ze pomimu całej makabry jest cos co daje do myslenia i to głeębokiego. Szczególnie postawa głownej bohaterki jej motywacja i postawa na to co ja spotyka, pozatym czemu Ruth jest taka jaka jest. Film napewno trudny w odbiorze ale jak niektórzy napewno załważyli swiat nie zawsze jest różowy czasem warto spojrzec na niego z drugiej strony. Jednak odradzo go osobą wrażliwym co do psychopatów, którzy sie w wątkach przejawiają bedą mieli używanie...

ocenił(a) film na 10
norberek

Pezposrednio po obejrzeniu nie moglam sie uspokoic i płakałam jak bóbr nie moglam znieść ze ten David nie powiedzial nikomu wczesniej i wogole ta cała sytuacja napewno ten film nie jest czyms do obejrzenia sobie jak horrou ze znajomymi przy popkornie wogole ta cała historia ktora sie zdarzyla była straszna i mam mieszane uczucia co do filmu bo zarabiac pieniadze na tkiej tragedii ktora sie wydarzyła na smierci tej dziewczyny ale z drugiej strony ten film tez moze cos nauczyc pokazc zmusic nad zastanowieniem sie nad wszytskim nad tym ze nie mozna byc obojetnym i ze ludzie potrafia byc strasznii... starszne

ocenił(a) film na 10
osix

jakis chyba jestes nienormalny czy chcesz czy nie chcesz wokoło dzieja sie takie rzeczy i co do tego maja kretyni nie chcesz nie ogladaj i wogoel ale nie obrazaj ludzi ten film pokazjue nie ttylko sadyzm ale pokazjue jak wiele zalezy od wychowania od tego co sie przezyło od tego co sie zrobi widzac zło pokazjuje co moze sie dzic na świecie i to ze nie mozna sie na takie cos godzic film trudny w odbiorze i to bardzo ciezko sie go ogalda i bardziej widze w nim podejscie psychologiczne to nie jest jakis horror typu krzyk sadysta itp w ktorych chodzi o banie sie itp. pomysl troche co piszesz tez a ten film nei jest od podobania to w sumie zapis tego co sie działo i nie ma jak tego oceniac tak sei zdarzylo a co sie o tym mysli tojuz własna sprawa wlasnie

użytkownik usunięty
osix

Co za bzdura, to z Toba jest cos nie tak, to nie film jest straszny tylko historia, ktora opisuje i mogla ona byc przedstawiona duzo bardziej drastycznie (skojarz to Hostel czy Pila, ktorym bardziej pasuje miano : film dla psychopatow)

użytkownik usunięty

mowie tu o autorze tej dyskusji : osixie

ocenił(a) film na 8
osix

Co za bzdura, ze dla psychicznych. Rownie dobrze mogli by nazwac tak osoby ogladajace wiadomosci.
Film wlasnie nie pokazuje okrucienstwa od jego fizyczej strony jak to ma miejsce w hostelu i innym gore podonym filmom. Nie ma tutaj pokazanej dokladnie zadnej sceny tortur, jest tylko pokazana scena zeby uzmyslowic co tak naprawde sie wydarzylo.

"Ekipę filmu powinni wysłać na bezludną wyspę", wczesniej jednak odpowiednio ich nagradzajac w pozytywnym znaczeniu, o tragedniach powinno sie mowic glosno aby ich uniknac, w koncu ktos umiejetnie pokazal ta tragiczna historie, nie zpominajcie ze to wszystko wydarzylo sie naprawde jednak jak ktos to ocenil film pokazuje tylko polowe okrucienstwa co w ksiazce, a ksiazka tylko polowe tego wydarzylo sie naprawde. Tutaj nie chodzi o szcegolowa analize tortur ale o pokazanie ze takowe mialy miejsce.

Film dla mnei sredni (5-6/10) jednak jak sie wezmie pod uwage prawdziwa historie nabiera sensu (8/10)

osix

Dla mnie ten film to dowod na to ze zycie pisze duzo straszniejsze i chore historie niz to co z reguly widzimy w filmach .. :(. Mam wrazenie ze autor tego postu nawet nie wie ze to film na faktach ... takze nastepnym razem zanim cos napiszesz dowiedz sie wiecej na temat filmu
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
luthiena

Dobry film szczególnie że jest na faktach.
Ale wstrząsną mną.
osix zastanów się co napisałeś i dowiedz się jak zginęła Sylvii Likens i wtedy się wypowiedz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones