PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Czy coś takiego naprawdę mogło mieć miejsce? Czy mogło przejść niezauważone? Chociaż w
sumie patrząc na znieczulicę, jaka panuje... Dawniej pewnie też nie było bardziej kolorowo, tylko
nie było mediów, żeby to nagłośnić..

kwiatpomaranczy

Miało. Przeczytaj o sprawie Sylvii Likens

Rukiija

Mogę wtrącić? Luźno się wypowiem, że film jest na podstawie książki Jacka Ketchuma, która bardzo ogólnie wzoruje się na prawdziwych wydarzeniach. Autor chciał opowiedzieć tę historię(ogólnie jest to twórca który może oprócz "Poza sezonem" bierze inspiracje z życia) i zachować pamięć o Sylvii i chciał, aby kojarzono jego książkę z tym konkretnie wydarzeniem. Jednak sam dodał dużo faktów, np. gwałt, które w ogóle nie mialy miejsca. I to nie jest fikcja reżysera, tylko Ketchuma, gdyż chciał on w jak najgorszy sposób ukazać do czego ludzie są zdolni.

Rukiija


całe szczęście że w prawdziwej historii nie było gwałtu.ale to nie zmienia faktu że ten film mnie poruszył bardziej niż amerykańska zbrodnia.

kwiatpomaranczy

chory film...

kwiatpomaranczy

najgorsze że ta nie winna dziewczyna była świadoma że każdy ich chory pomysł był realizowany bez emocji i litości nad nią.

kwiatpomaranczy

a co do filmu nawet jak prawdziwa historia jest trochę inna.to i tak zabolało mnie scena gwałtu i okaleczenia (zwłaszcza łechtaczki) jak można wpaść na pomysł pozbycia się takiego ważnego narządu u dziewczyny.

kwiatpomaranczy

szczerze żaden film o duchach i szatanach mnie tak nie przeraża jak okrucieństwo w tym filmie.mam na myśli gwałt i okaleczenie jej (zwłaszcza punktu G) nie mogłem zasnąć.nie wiem co bym zrobił gdyby spotkało to np.moja córkę.chyba bym stał się nie poczytalny dla nie poczytalnych.tępił bym wszystkich psychicznych

kwiatpomaranczy

film wzbudza emocje.ta kobieta sadystka powinna dostać kare śmierci taką jaką przechodziła ofiara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones