PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

film ogólnie pewnie średnio-dobry(jak ktoś lubi dramaty) ocene dałem 2 tylko za to że poczułem się oszukany bo chciałem obejrzeć thiller,kryminał a trafił się zwykły dramat który w żenujący sposób próbuje grać na emocjach,kiedyś już napisałem w jakimś poście ze od filmów które są na "faktach"na filmwebie trzeba zawsze od oceny ogólnej odjąć z 3-4 bo idioci zawsze zawyżają jak zobaczą że film na "faktach",podsumowując film jest głupi wymyślone postacie strasznie denerwujące szczerze powiedziawszy można sobie bez stopowania w środku filmu wyjść do kibla potem zrobić kanapkę,wziąć prysznic i dalej oglądać i tak będzie wiadomo co się wydarzyło Ps.nie jestem obiektywny bo jak wcześniej napisałem nie lubię dramatów,a to coś nie ma nic wspólnego z thillerem lub kryminałem

ocenił(a) film na 7
trollu80

Skoro sam piszesz ze "nie jestes obiektywny" to nie wypowiadaj się i nie oceniaj!!! Jeśli jesteś wielbicielem innego rodzaju filmów, to oceniaj swoje, a nie gadasz pierdoły ze film "średnio-dobry"!

ocenił(a) film na 6
mzzeber

Cóż, ocena zawsze jest subiektywna, prawo miał do niej jak każdy użytkownik tego portalu.

ocenił(a) film na 4
trollu80

Również się zawiodłem, kolega polecił mi film jako horror, a wyszło co wyszło. Nie wiem w jaki sposób to, że film był na faktach miało uczynić go lepszym, taką historię na pewno można było pokazać lepiej bez zbędnego wątku miłosnego, którego z tego co wyczytałem naprawdę nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones