PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651915}

Dziewczyny

God Help the Girl
6,3 3 912
ocen
6,3 10 1 3912
3,0 2
oceny krytyków
Dziewczyny
powrót do forum filmu Dziewczyny

"Dziewczyny" idealnie trafiły w moje gusta - przepiękne zdjęcia, świetna muzyka, idealnie dobrani aktorzy (w tym cudowna Hannah), a wszystko utrzymane w specyficznym klimacie.
Ponarzekać mogę jedynie na absolutnie beznadziejne tłumaczenie, szczególnie tekstów piosenek (film oglądałam w kinie).
Polecam fanom filmów takich jak "Boyhood", czy "Into the Wild" :)

ocenił(a) film na 4
Marika5503

Serio, fanom Into The Wild!? Jest to MÓJ ULUBIONY FILM WSZECH-CZASÓW, natomiast "Dziewczyny" zupełnie mi się nie podoba. W ogóle co te dwa filmy mają ze sobą wspólnego?!
Hannah jest identyczna jak w Skins, cały film jest mocno infantylny, sceny a'la musical moim zdaniem zupełnie nie wyszły, nie pasują do niczego, zdjęciami i muzyką też się nie zachwycam (no ok, zdjęcia są spoko).

ocenił(a) film na 9
hiss

Myślę, że mają to wspólnego, że oba są pięknie zrobione, mają cudowną muzykę i sens :) Spodziewam się, że "Dziewczyny" nie każdemu się podobają, ale myślę, że tym którym przypadły do gustu spodobałoby się również Into The Wild.
To prawda, że Hannah jest bardzo podobna do postaci ze Skins, ale moim zdaniem na tym polega jej urok. Zdecydowanie nie zgodzę się z tym, że film jest mocno infantylny (powiedziałabym, wręcz, że jest zupełnie odwrotnie), a muzyka mnie zachwyciła, ale o gustach się nie dyskutuje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones