PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214305}

Efekt motyla 2

The Butterfly Effect 2
5,5 49 982
oceny
5,5 10 1 49982
3,2 4
oceny krytyków
Efekt motyla 2
powrót do forum filmu Efekt motyla 2

Odradzam oglądanie tego gniota szczególnie po części pierwszej, rozczarowanie tym filmem uderzy wtedy ze zdwojoną mocą.
Łudząco przypomina mi to pierdyliard takich samych części "Oszukać przeznaczenie": jeden osobnik wie trochę za dużo, jednak marny z tego robi użytek.
Dodatkowo bezczelna reklama pepsi w 18 minucie.. nic dziwnego, że ciężarówka coca-coli na nich poluje..

ocenił(a) film na 4
la_petite_mort

" Dodatkowo bezczelna reklama pepsi w 18 minucie.. nic dziwnego, że ciężarówka coca-coli na nich poluje.."
hahaha 10/10

ocenił(a) film na 5
la_petite_mort

Co do "Oszukać przeznaczenie" to się z Tobą nie zgodzę, dla mnie 1 część wcale nie była najlepsza, również podobnie się to ma z "Piłą".

ocenił(a) film na 1
van_der

Nigdzie nie napisałam, że pierwsza część "Oszukać przeznaczenie" jest według mnie najlepsza, bo wszystkie powielały ten sam schemat lepiej lub gorzej, ale w miarę trzymały równy poziom. Chodziło mi bardziej o skojarzenie, jakie miałam w trakcie oglądania "Efektu Motyla 2 ", bardziej z "Oszukać przeznaczenie" niż częścią pierwszą.
Historia bez żadnego (ciekawego) tła, akcja zaczyna się od bohaterów wrzuconych w jakąś katastrofę, a jedna oświecona nadprzyrodzoną wiedzą osoba próbuje uratować sytuację.. i właściwie byłoby to nawet przyjemne do oglądania, ale druga część Efektu motyla była po prostu nudna.

ocenił(a) film na 3
van_der

Którą oceniasz najlepiej, tak przy okazji? Mnie najbardziej spodobała się druga, do tego świetnie nakręcona sekwencja na autostradzie z AC/DC w tle. Pierwsza trochę zbyt rozwlekła, następne wtórne i bez nowych pomysłów.

ocenił(a) film na 5
egghead

2 i mimo wszystko ostatnią część czyli 5 (autobus na moście), a najgorzej oceniam 4.

ocenił(a) film na 3
van_der

Dzięki, to mamy podobne wrażenia. 3 była bardzo wtórna, a 4 po prostu słaba. A całość serii oparła się chyba gdzieś w oddali na "Efekcie motyla".

ocenił(a) film na 4
la_petite_mort

Oglądałem wczoraj. To nie była ciężarówka Coca-Coli ;) Ogonie to do wypadku nie musiało dojść, gdyż Jeep po zakończeniu poślizgu zatrzymał się w poprzek swojego pasa, no delikatnie wystawał poza. Dlatego Ciężarówka jadąc po tym samym pasie mogla go spokojnie wyminąć, gdyż drugi pas był wolny. Mimo, że wcześniej jechali szerszą trasą i dojeżdżając do miejsca wypadku był znak informujący o zwężeniu prawostronnym drogi to dalej ta "wąska droga" w USA to dalej droga, na której spokojnie mieści się ich pełnowymiarowa ciężarówka ;) Czyli i tak jest szeroko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones