PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839407}
6,4 69 582
oceny
6,4 10 1 69582
5,8 17
ocen krytyków
Enola Holmes
powrót do forum filmu Enola Holmes

Film Enola Holmes oparty jest na serii książek sprzed paru lat. Oryginalne książki ma moja córka i jest wielką fanką. Są mądre, fajnie napisane i bohaterowie są naprawdę ciekawi. Ta nowa okładka (z plakatem) kusi okropnie.
Czytał ktoś może?

joanna_siemiecka

Czytałam książki jako nastolatka i bardzo dobrze je wspominam! Były zabawne, kreatywne i pokazały mi, że dziewczyny mogą :D Obsada jest bardzo kusząca- Millie Bobby Brown, Henry Cavill, Sam Claflin i Helena Bonham Carter!

katarzyna_lubczyk_95

Czytałam i jestem wielką fanką! Książki są pomysłowe, chociaż skierowane do młodzieży to napisane bardzo sprawnie i inteligentnie. Mam nadzieję tylko, że film będzie miał w sobie to coś co ma książka. Zobaczymy w środę ;)

joanna_siemiecka

Ten film jest luźno na postawie wszystkich trzech książkach, czy tylko na pierwszej i będzie kontynuacja filmu?

ocenił(a) film na 8
Patianna

Też jestem ciekawa.

ocenił(a) film na 4
joanna_siemiecka

te książki nie maja nic wspólnego z prawdziwym Sherlockiem to tylko odcinanie kuponów..

joanna_siemiecka

Moja corka też ma całą serię, wciagnęła sie na maxa. Ogladałąm z Nia teraz film na podstawie tej serii na Netflixie- polecam. Obie dobrze sie bawiłysmy.

joanna_siemiecka

Bardzo fajna i wartościowa seria dla młodzieży. My tez mamy w domu i czytała ja nie tylko nasza córka:) Film tez polecam, fajne uzupełnienie serii, ale można go oglądać bez wcześniejszego czytania.

ocenił(a) film na 4
joanna_siemiecka

To jest to samo. Nikt nic nie dopisał. Filmem mi się nie podobał. Zepsuty cały klimat i dość luźne nawiązanie do książki.

joanna_siemiecka

No, fajna ta autorka, kradnie cudzy dorobek i sobie go przerabia. Oby wszyscy umoczeni w sprawę kradzieży własności intelektualnej przegrali w sądzie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones