PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474409}

The Robot

Enthiran
5,3 629
ocen
5,3 10 1 629
Enthiran
powrót do forum filmu Enthiran

uwaga na ten film

ocenił(a) film na 1

trwa ponad 3 godziny, a ja już po 10-minutowym fragmencie na youtubie ledwie mogłem oddychać ze śmiechu. http://www.youtube.com/watch?v=yysbbPStfWw&feature=player_embedded#
Nie wiem czym się odurzają w Indiach, ale nieźle musi dawać w palnik, bo na trzeźwo żaden normalny człowiek nie wymyśliłby czegoś tak porąbanego.

ocenił(a) film na 1
zonk_2

hahaha dokladnie ja juz po 5 minutach wylaczylem nawet ten filmik na yt;P

bulka29

ja nie wytrzymałem nawet minuty, szacunek dla przedmówców :D

zonk_2

Masakra xD Nawet bardziej pokopane od japońskiego filmu o jakimś wszechmocnym władcy z czeskim lektorem...

zonk_2

o jaaaaaaaaa, co oni dają!!! to już zdecydowane przegięcie

ocenił(a) film na 8
kryslav

Ja przebrnęłam przez całość i doskonale poprawiło mi humor.
Żałujcie, że nie widzieliście seny z komarami :D

ocenił(a) film na 1
harajuku_girl

Scena z komarami to już było totalne przegięcie. Nie dowierzałem w to co widzę. :)

ocenił(a) film na 1
zonk_2

Ten film jest prawie równie idiotyczny co "Robo-geisha". Na pewno jest równie koszmarnie zrobiony. :)

ocenił(a) film na 5
zonk_2

Ta scena z YT jest świetna :) I również zachęcony nią postanowiłem obejrzeć cały film... Niestety, w zasadzie poza tymi scenami które są w skrócie pokazane na YT nie ma nic ciekawego w tym filmie :( Są trzy świetne sceny, które naprawdę warto obejrzeć, trwające łącznie około 20 minut: bójka w pociągu, pościg policji za samochodem którym jedzie robot i Sana oraz końcowa scena walki z robotami - dwie ostatnie sceny są właśnie we fragmentach na YT. Całą resztę tego prawie 3-godzinnego filmu można sobie niestety darować... :( A szkoda, bo gdyby cały film był taki jak te sceny, to byłby naprawdę świetny!

użytkownik usunięty
zonk_2

Mi się bardzo podobał ten film ale scena z komarem rzeczywiście przegięcie. Moim zdaniem super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones