PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1499}
5,5 203
oceny
5,5 10 1 203
Eukaliptus
powrót do forum filmu Eukaliptus

nie, nie, nieeee

ocenił(a) film na 1

zaklinam, nie idzcie na to, tak glupiego filmu w zyciu nie widzialm, kompletne dno, jak moznabylo cos takiego stworzyc

ocenił(a) film na 10
DAKOTAA

WIDOCZNIE MOZNA BYŁO!! FILM JEST ZAJEBISTY WIEC NIE ROB KOLES ANTYREKLAMY!!!!!!!!!11

grzes125

hej a kojarzycie jakis miały epizod " ciemnej karnacji chłopaczek jest przywiązany do kaktusa i próbóją do niego strzelac". Nie widziałam filmu ale chciałabym zobaczyć bo kolega grał tego przywiązanego :)

kojarycie coś???!!
pozdro

DAKOTAA

hej, a jak Ci sie udało to zobaczyć?

Joasia

ach, to 2002 ;) to pewnie w kinie... ja poszukuję i o ile wiem dvd z tym filmem nie było nigdy wydane

ocenił(a) film na 10
Joasia

Witam
Film "Eukaliptus" będzie pokazany jutro, tj. 13.11.2007 o godz. 18.00 w sali kinowej klubu ROTUNDA w Krakowie.Jedyna, niepowtarzalna okazja - przybywajcie !!!
http://www.rotunda.pl/

ocenił(a) film na 10
Joasia

ja go widziałem raz w życiu w kazimierzu na festiwalu wieki temu; tam miał chyba swoją premierę
niesamowity film takiej zabawy konwencjami nie widziałem do tej pory w żadnej polskiej produkcji
aktorzy grają po angielsku (wszytko tłumaczy klasyczny westernowy lektor)
tylko ksiądz mówi po niemiecku no i sonny śpiewa swej lubej pieśń po polsku a jak ta go pyta w jakim to było języku odpowiada "w języku miłości"
wydawałoby się, że polacy nie potrafią robić pastiszy - a jednak ;]
gorąco polecam
chciałem sobie kupić go na dvd ale nigdzie nie można dostać (chyba, że komuś udało się go dostać będę wdzięczny za informacje) albo chociaż na vhs
nie ma nigdzie
pozostaje jakiś torrent niestety :/

ocenił(a) film na 10
zeliwny

Z niekłamaną radościa zawiadamiam że istnieje możliwość zobaczenia tego filmu na dvd.W tej sprawie proszę pisać na pytusbasza@gmail.com

ocenił(a) film na 1
zeliwny

Film miał premierę w Jaworznie.
Brałem udział w jego postprodukcji - miesiąc odbarwiania trawy klatka po klatce w photoshopie.
DVD się raczej nie ukaże, bo reżyser zgubił ostatnią kopię.
Pewne wstydził się tego "dzieła".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones