PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695659}
7,3 151 747
ocen
7,3 10 1 151747
6,3 23
oceny krytyków
Everest
powrót do forum filmu Everest

I dobrze im tak

ocenił(a) film na 7

Obejrzałem właśnie „Everest”. I co? Ma być mi ich żal, wszystkich, że poginęli? Jakoś mi nie żal. Po co pchać się na tę górę? Pycha ludzka. Wyprawy komercyjne. W sumie to mogę powiedzieć: dobrze im tak. Mają za swoje, mają za swoja pychę i swoje zuchwalstwo. Nie odczuwałem jakiejś empatii, a film oczywiście zrobiony tak, żeby empatię odczuwać. Banda pysznych i pewnych siebie debili. Listonosze, piekarze, na Evereście. Szkoa, ze ta góra nie ma 15000 m, wtedy na pewno nie dałoby się nigdy przenigdy na nią wejść. A tak? Jest w zasięgu, i tacy debile próbują, próbują i giną, a potem kręcą o nich filmy i mamy ich żałować? Oglądałem ten film, i z każdą śmiercią, zamiast czuć jakieś współczucie i żal, kręciłem tylko głową, z niedowierzaniem, myśląc „i bardzo dobrze, i właśnie zajebiście, niech giną, jak im się zachciewa taki przygód”. Nie czuję nic, żadnej sympatii, żadnego współczucia. Sami tego chcieli, to niech giną i do widzenia.

Everest. Zdobyty 60 lat temu, nawet więcej. Niech chodzą tam zawodowcy, jeśli muszą, chociaż też w sumie nie wiem po co? Po raz setny wchodzić na tę samą górę? To jakiś absurd. A tych komercyjnych wypraw zakazałbym w chuj. No, ale kasa kasa kasa.

Film miał mnie pewnie wzruszyć i łezkę miałem uronić. Nic z tego. Ni chuja. Gińcie frajerzy, sami tego chcieliście. Dobranoc.

ocenił(a) film na 8
espequer

Brak mi słów dla takich jak ty.Przeczytaj imbecylu choć jedną książkę o górach,to zrozumiesz może coś z tego.

ocenił(a) film na 8
espequer

https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/617/420/ec1.png
A dlaczego ludzie ryzykują życie w innych sportach wyczynowych? pasja. jeśli nie wszedłeś nigdy na szczyt to nie zrozumiesz. polecam nawet bieszczady zeby to poczuć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones