PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659455}

Exodus: Bogowie i królowie

Exodus: Gods and Kings
6,1 67 486
ocen
6,1 10 1 67486
4,5 21
ocen krytyków
Exodus: Bogowie i królowie
powrót do forum filmu Exodus: Bogowie i królowie

Według mnie film był rewelacyjny. Trzymał w napięciu. Oczywiście, że nie jest zgodny z biblią w zupełności, to jest tak oczywiste, że nie trzeba nawet tłumaczyć. Tak samo zarzuty, że jest zbyt religijny... aha... no... Exodus, czyli Księga Wyjścia... historia Mojżesza... zbyt religijny, tiaaa. Mnie też tak jak niektórych raził zbyt nowoczesny język (hehe, fanatyzm, dobre sobie <3 :D ) . Mam wrażenie, że wszyscy liczycie na to, że powstanie drugi Gladiator i oceniacie z tej perspektywy ten film, BŁĄD. Drugi Gladiator nie powstanie.

ocenił(a) film na 9
Inezune

zgadzam się. Razi też, ale tylko trochę - zbytnia frywolność w obecności starego faraona. Zdjęcia znakomite, zwłaszcza pierwsza scena batalistyczna. Majstersztyk. Wątpliwości Mojżesza? Przecież był człowiekiem, podobno nawet Jezus miał wątpliwości, więc co dopiero człowiek z krwi i kości.

ocenił(a) film na 8
jarry65

Owszem, watpliwosci Mojżesza byly szokiem dla niektórych, mnie natomiast wydawaly sie naturalne, choć nie spodziewalam sie ich :D.

ocenił(a) film na 5
Inezune

Niestety, ale nie ma co się sugerować ocenami na filmwebie. Ta ocena jest zaniżona przez:
1. Trolli którzy nawet tego filmu nie obejrzeli.
2. Ludzi mających już dosyć filmów o żydach (po co je oglądają?)
3. Ludzi nienawidzących Amerykanów (od kilku lat w modzie).

ocenił(a) film na 5
LeoMessi86

4. "Wojujących" ateistów xD xD xD

LeoMessi86

I dlatego film ma jeszcze gorszą średnią na imdb.com? Ciekawe...

ocenił(a) film na 10
Inezune

Masz rację. Popieram. Film super!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones