PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491545}
2,6 244
oceny
2,6 10 1 244
Fading of the Cries
powrót do forum filmu Fading of the Cries

Czemu ludzie porywaja sie na takie filmy? przeciez to bedzie kompletna masakiera... zal.pl

locki7

http://www.youtube.com/watch?v=Q1NcIWStCes

Ten zwiastun wygląda dziwnie. Chcę to kiedyś zobaczyć. :)

locki7

Obejrzałem trailer na youtubie no i dochodzę do wniosku że szkoda czasu na oglądanie tak fantastycznych filmów. Może nie powinienem go oceniać na podstawie urywków bo kogoś to urazi, ale wieje chałą i to bardzo.

ocenił(a) film na 4
sebala81

A ja bym prosiła, żeby ktoś kto już oglądał wypowiedział się o tym filmie. Można obejrzeć czy raczej strata czasu?

sebala81

Ja zrezygnowałem po zawartym tu "opisie" tego filmu... Albo ktoś z filmwebowiczow nie potrafi pisać skrótów, albo dystrybutor/producent nie ma pojęcia o tym co to logline i jak zachęcić widza do filmu. Mnie zniechecono

Lemur78

Nie jest taki zły jak ktoś lubi fantasy. Ten film to coś w stylu 28 dni później.

Lemur78

Ten film wcale nie jest najgorszy z najgorszych. Najgorszy film jaki oglądałam to Ligeia. to dopiero była tragedia...

locki7

Racja, nawet bardzo się wysilając nie da się wytrwać do połowy..

ocenił(a) film na 1
mlady007

sluchajcie teraz! OGLĄDNĄŁEM DO KOŃCA!!!! tylko, ze mam zawroty głowy i zaniki pamięci ;/

locki7

kolejny wysokobudzetowy horror

ocenił(a) film na 1
Daksza

no to cierpliwy byłeś jak skończyłeś na 10 minucie, ja to wyrzuciłem po 7 jak zobaczyłem te typiary pijące wódkę jak wodę, bez śladów skrzywienia.

karas6610

przecież wyraźnie jest napisane, że to film fantasy

ocenił(a) film na 1
kart0nick

Oł em dżi...fantasy?.Fantasy!?.Czemu nie komedia?.
Zostałam kompletnie odmóżdżona, śmiałam się...dość długo.
Nawet po tym gniocie.
Tylko czemu ktoś marnował kasę na takie coś?.Nie szkoda mu było?.Wyrażanie emocji...od dziś będę się uczyć od najlepszych, a w szczególności od Jacoba.
Właśnie, a co do tego imienia.
Od razu kiedy się przedstawił wyobraziłam sobie Edwarda.Chociaż zmierzch przy tym filmie jest...po prostu WOW.
Oczywiście pomińmy te bazgrołki, które wyczyniał ten staruch tym patykiem i ciągłe powtarzanie do tych dziewczynek"My child'.
A no i bieganie w kukurydzy, kiedy to szczęśliwie udało im się uciec od tych ptaków.
Jestem prawie pewna, że poczekałyby gdyby jej się sznurowadło odwiązało.
Spokojnie zdążyłaby je zawiązać 'Ok, teraz możecie dalej nas ścigać....chociaż nie.Co powiesz na małą herbatę Jacobie?.'
'Poczekomy, poczekomy'
karas6610 Co to dla nich taka wódeczka?.
Mogłabym tak bez końca pisać i pisać, ale chyba najlepszym komentarzem będzie skromne "hahaha".
masakra...

fayfiore

widać nie skumałeś żartu więc Ci wytłumaczę:
- "zobaczyłem te typiary pijące wódkę jak wodę, bez śladów skrzywienia"
- "bo to fantasy"

ocenił(a) film na 1
kart0nick

skumAŁAm, ej ja się tylko nabijam.
Mogę?

fayfiore

możesz, ale tylko we czwartki

ocenił(a) film na 1
kart0nick

uhm...Yes master ; D.

fayfiore

master? dziś jest środa..

ocenił(a) film na 1
kart0nick

wiem....ale nie mogłam się powstrzymać...

fayfiore

za to dziś możesz szaleć

ocenił(a) film na 1
kart0nick

Co ma fantasy do tego, że piją wódkę jak wodę?

ocenił(a) film na 1
karas6610

że fantasy nie jest realne? -.-' tak jak picie wódki jak wode bez skrzywienia przez 16 latki (chociaż w tych czasach już powinna być po drugiej ciaży)

ocenił(a) film na 1
DarkBartek

Tak jak twoja matka zachodząca w ciążę w wieku 12 lat- tak, nakręćmy o tym film, ale nie fantasy, bo w jej przypadku to przecież normalne. Ten film to dno artystyczne. Jeżeli masz inne zdanie to za*eb banią o kant stołu, nadajesz się do tarcia chrzanu, ewentualnie pchania karuzeli.
Wodę*

ocenił(a) film na 1
karas6610

jesteś żałosny obrażając moją matkę więc dalsza konwersacja z takim gówniarzem nie ma sensu. Jeśli dałem 1/10 to jak mogę mieć inne zdanie? Trochę mózgiem trzeba ruszyć -.-'

ocenił(a) film na 1
DarkBartek

Twoja ocena interesuje mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg. A skoro dajesz 1/10 i bronisz tego filmu, to jesteś niekonsekwentny w tym, co robisz, oślałąko -.-

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
DarkBartek

Pogadamy jak skończysz podstawówkę wieczorowo. To, co piszę to nie wbity, to czysta prawda, a skoro nie potrafisz załapać, że jesteś jeb.aną ciotą to sorry. Zmień portal, to nie miejsce dla dna i bezguścia. Pozdrowię twoją mamę, właśnie klęczy u mnie pod biurkiem. Strzała, synu.

ocenił(a) film na 1
karas6610

jesteś zaje.sty no nie pogadasz ;] czytanie ze zrozumieniem będą mieli w następnej klasie. może zdasz

ocenił(a) film na 1
DarkBartek

Będą mieli? Widzę, że na bieżąco jesteś. Tak trzymać! Oby tak dalej! Może skończysz tę piątą klasę podstawówki za siódmym razem.

ocenił(a) film na 1
locki7

Makabra... nie jestem pewna czy kiedykolwiek widziałam coś gorszego. Momentami mogłoby się wydawać, że to jakiś głupi sitkom, wliczając w to moment gdy zombie gonią super obrońcę po domu a on zamyka jedne drzwi za drugimi. Dębowe eski wyrażają więcej niż ci aktorzy... Obejrzałam cały tylko dzięki sile woli, więc mogę z czystym sumieniem odradzić oglądanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones