PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36316}

Fantazja

Fantasia
7,7 7 484
oceny
7,7 10 1 7484
7,4 7
ocen krytyków
Fantazja
powrót do forum filmu Fantazja

Nudzące Arcydzieło.

użytkownik usunięty

Nie wiem czemu...ale wyłączyłem ten film po niecałej połowie trwania... ;/ Znudził mnie i całkowicie zagubił jako widza. Arcydziełem jest, ale mi się nie podobała.

ocenił(a) film na 10

niestety mało jeszcze wiesz o życiu i świecie (i choć nie wiem ile masz lat, wiek nie ma tutaj nic do znaczenia) - po przekroczeniu pewnej granicy rozumienia holistycznego ten film Cię oczaruje, a chwilami być może i przerazi - nie tyle grozą ile uniwersalnym przekazem i prawdą ignorowaną przez każde pokolenie...

Orinow

Tutaj głównie chodzi o muzykę i animację a nie o fabułę, i zaciekawienie, mam 17 lat i zacząłem słuchać muzyki poważnej w wieku 15 lat. Osobiście pamiętam urywki tego z dzieciństwa, i uważałem to za głupią bajkę ale teraz dostrzegam prawdziwe piękno w tej fantazji, bajki Disneya te prawdziwe takie jak Król lew, Fantazja, Herkules, Tarzan itp. powinno się dwa razy oglądać, raz jako dziecko i raz jako dojrzały człowiek który zrozumie morały, i to co mają przekazać te bajki.

arbuz666

Lol, "Herkules" w tym towarzystwie o.O

ocenił(a) film na 9
ponder

Jemu chodziło ogólnie o stare bajki, a nie że Herkules to arcydzieło. Jeśli jednak tak, to ROTFL.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones