PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843573}

Fineasz i Ferb: Fretka kontra wszechświat

Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe
6,7 807
ocen
6,7 10 1 807
Fineasz i Ferb: Fretka kontra wszechświat
powrót do forum filmu Fineasz i Ferb: Fretka kontra wszechświat

Nareszcie

ocenił(a) film na 10

Świetny film. Jestem wziebowzięty, że po tak długim czasie mogłem obejrzeć nowe przygody Fineasza, Ferba, Fretki, Dundersztyca i całej reszty.

PadreM

Podaj mi argumenty przemawiające za tym filmem... Ja niestety tych pozytywów tu nie widzę. Tylko 3 sceny mnie rozśmieszyły... Ale reszta? Postacie były out of character, wszędzie widziałam to badziewne CGI, animacja była gorsza w filmie niż w serialu (ta Fretka jeżdżąca na rowerze) i ta scena na bieżni trwająca 4-5 minut (bez komentarza). Piosenki też mnie irytowały, nie wpadały w ucho... :(

ocenił(a) film na 10
Piramidzia

Muszę przyznać, że w głównej mierze przemawia przeze mnie sentyment. Łykam bezkrytycznie wszystko co z Fineaszem i Ferbem związane. Film oglądało mi się bardzo przyjemnie. A piosenka "Us against the universe" cały czas mi siedzi w głowie. Aczkolwiek muszę przyznać, że poprzedni film był zdecydowanie lepszy, w szczególności jeśli chodzi o fabułę.

PadreM

Dziękuję za odpowiedź! :) Znam to uczucie, kiedy jest się fanem danej animacji! A w połączeniu z nostalgią to już w ogóle szaleństwo. Najważniejsze, że Tobie się podobało i byłeś zadowolony. Niestety, ja inaczej odebrałam ten film, ale każdy ma inny gust. Po prostu chciałam wiedzieć, co Ci się podobało.

Pozdrawiam cieplutko

ocenił(a) film na 10
Piramidzia

Dziękuję za miłą odpowiedź. Również serdecznie pozdrawiam. Przepraszam, że tak późno odpisuję, ale rzadko loguję się na konto. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones