The Devil's Brother

1 godz. 30 min.
7,1 203
oceny
7,1 10 203
112
chce zobaczyć
{"type":"film","id":91448,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Devil%27s+Brother-1933-91448/tv","text":"W TV"}]}

Flip i Flap próbują swoich sił w komediowej adaptacji opery "Fra Diavolo". Wraz z bohaterami przenosimy się do XVIII-wiecznych północnych Włoch, których mieszkańcy terroryzowani byli przez bezczelnego bandytę Fra Diavolo (Brat Diabła). Za namową Flipa, Flap postanawia podszyć się pod opryszka aby poprawić swoją sytuację materialną, jednak jego pierwszą "ofiarą" staje się sam Fra Diabolo.

opis dystrybutora dvd

Na początku XIX wieku północne Włochy były teroryzowane przez bandytów. Najzuchwalszym hersztem rabusiów był Fra Diavolo, który przebierał sie za eleganckiego Markiza De San Marco, by wmieszać się w środowisko bogaczy. Wielcy panowie tracili przez niego majątki, piekne damy traciły dla niego serca.
Flip i Flap również decydują się zostać nieustraszonymi rabusiami podróżnych. Zrządzeniem losu trafiają właśnie na tego bandytę który właśnie zmierza do Lorda Rocburg`a by go ograbić i by uwieść Lady Pamelę.

Przemekm
opis użytkownika