PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38640}

Freddy kontra Jason

Freddy vs. Jason
5,7 28 587
ocen
5,7 10 1 28587
4,6 7
ocen krytyków
Freddy kontra Jason
powrót do forum filmu Freddy kontra Jason

Jason czy Freddy ?

ocenił(a) film na 8

Osobiście kibicowałam Jasonowi !
Film świetny! Wzruszający ! ;d.

ocenił(a) film na 8
Kasia_stachowiak

dzieciobójce ... i tylko dlatego większość go nie lubiła bo zabijał dzieci, trochę dziwne podejście bo nie zabijał samych dzieci.... Poza tym większość morderców nie patrzy kogo zabija czy to dziecko, nastolatek czy dorosły :) myślę że Jason też by zabił dziecko jak by mu sie podwinęło pod maczetę i by się wcale nie przejmował, no ale jak kto woli :)

Asiek666

Dokładnie jak kto woli ja tam lubie zombie:)

ocenił(a) film na 7
Kasia_stachowiak

Jason rządzi! chociaż Freddy też dobry czubek,ale jednak obstawiam Jasona

ocenił(a) film na 8
cebul_297

Głos na Jasona :)
Podoba mi się na niepowstrzymana siła, niewzruszona metodyczność,no i ta duszad dziecka gdzieś tam w środku.

ocenił(a) film na 10
Asiek666

Nie sądzę aby zabił dziecko . W części 6 Jason Lives mijał tyle dzieci i nic z nimi nie zrobił .

ocenił(a) film na 9
behemoth2

hahaha skopal dupe Kruegerowi ? haha chyba nie ogladalismy tego samego filmu to freddy skopal go we snie a on nic a w zreczywistosci jason wygral,ale od freddiego sotał w cipe ..a czyli freddie skopal go we sni i troche w rzeczywistosci a jason tylko w rzeczywistosci a we snie nic !

ocenił(a) film na 10
Koszmarxd

A czemu nic we śnie ? Bo nasz drogi Fred regenerował się i mógł tam robić co chciał . Ale Jason wygrał z nim w prawdziwym świecie . Te dzieciaki tylko dobiły biednego Fredka :)

ocenił(a) film na 9
Horrormaniak_filmweb

jak jak jason we snie dostak w dupe ,a w normalnym swiecie tez po mordzie ..a freddy tylko w rzeczywistosci czyli jest 2:1 ..ps byl remnis chyba widzialas,ze freddy mrugnal i sie zasmial ,a jason bez dzieci by sb nie poradzil bo to one wyciagnely go ze snu...jason to ci** i tyle pfff niedoruwnuje freddiemu !!!!!

ocenił(a) film na 10
Koszmarxd

Heh . Śmieszne . Jak dla mnie Freddy to słabeusz i tyle : p . Jason to jest ktoś . A ta głowa to jak sądzę żart reżysera . Dzieciaki czy nie dzieciaki . A we śnie dostał bo Freddy tam robił co chciał . Jason górą , Freddy kanałami .

ocenił(a) film na 9
Horrormaniak_filmweb

hahah smieszny jestes...to nie byl wymysl tylko remis PS co ty piszesz? piszesz ,ze we snie jason dostal bo Freddy robil to co chcial,ale dziala to we dwie strony ... jason to nudny kanal i tyle ,do bani ... typowy zabojca... Pfff ja wole orginalnosc....ale jaki kto ma gust...........................................................;D

ocenił(a) film na 10
Koszmarxd

Nie będę się z tobą kłócić . Dla mnie Jason jest lepszy i to wszystko .

ocenił(a) film na 9
Horrormaniak_filmweb

ja tez ;))
ale i tak Freddy forever <3 :DD

ocenił(a) film na 10
Koszmarxd

Piszecie tak tylko bo nie możecie się pogodzić ze śmiercią Freda . 2:1 czy w tym filmie były jakieś rundy ?

Anzelma112

Lubię obu panów, ale jestem za Freddym!

ocenił(a) film na 8
impaler1

Freddy rządzi !

Adrian94vip

Freddy forever xD

ocenił(a) film na 6
Anzelma112

ja wole jasona :);p

ocenił(a) film na 3
Anzelma112

Głosuję na Freddiego. ; D

ocenił(a) film na 9
Anzelma112

FREDDY

ocenił(a) film na 2
wsrh666

Jason był fatalnie odwzorowany, Englund jako Freddy rządził!
Co do filmu-gniot straszny, nie wiem co was w nim wzrusza

ocenił(a) film na 7
littlebigman

Freddy jest cool, a Jason nie przypadł mi do gustu Krueger ma charkterek ;)

ocenił(a) film na 9
littlebigman

jak to co? freddy.

ocenił(a) film na 10
wsrh666

Ja wolę Jasona i sądziłem że wygra . Czemu ? Ponieważ Freddy wykorzystał Jasona a potem próbował się go pozbyć . A czemu go wolę ? Ponieważ zabija dla zemsty nie to co Fred , ma zarąbistą maskę i wygląd , ilość zabitych osób , jego historia i motyw oraz jego wspaniała broń Maczeta !! Jason nie miał szans w śnie bo gdy coś zrobił Fredowi od razu ciało naszego Fredka regenerowało się , Freddy mógł tam robić wszystko a Jason tylko patrzeć . Freddy dostał mocno od Jasona , oderwana ręka , wyrwane flaki , pociachany Maczetą i w dodatku przebity swoją własną bronią . Jason musiał wygrać : )

ocenił(a) film na 9
Anzelma112

Freddy czy Jason bardzie wole Jasona niz Freddego.Jason ma super maczeta a Freddy cztery pazurki ,ale nikomy nie kibicowałem bo lubie i Jasona i Freddego.

ocenił(a) film na 8
Anzelma112

Freddy - 15
Jason - 12

I trzy osoby powiedziały, że nie miały faworytów.

Anzelma112

Freddy jest tylko mocny we snie:) w realnym swiecie zauważmy ze dostawał wpier**l z Jasonem
Ja uwazam ze Jason jest lepszy

ocenił(a) film na 9
Riddickkk

haha nie zapomnij ze jason dostał w ci*pe we snie !!!
freddy forever

ocenił(a) film na 7
Anzelma112

Ja Freddiemu choć oczywiście tak to tylko paradoks;) Mnie w tym filmie chyba najbardziej bawi motyw próby zabicia się wzajemnie 2 nieśmiertelnych hmm...powiedźmy że zombi lub bardziej sympatycznie stworów;) To zdecydowanie nie jest typowy horror:)

ocenił(a) film na 6
uwieziona

Lubię Freda i Jasona, ale ten drugi ma to coś...

ocenił(a) film na 6
Jefferin

jason tylko jason ma w sobie to cos a freddy tez jest fajny ale troche słabszy

ocenił(a) film na 3
Anzelma112

Zdecydowanie Jason;-)

ocenił(a) film na 8
Anzelma112

Freddy... ale Jasona też lubię...

ocenił(a) film na 9
Anzelma112

Jason!!!.

matedx

Freddy zdecydowanie. ;]

ocenił(a) film na 7
Anzelma112

Jason, zawsze Jason, tylko Jason. To jego pogardliwe spojrzenie podczas zadawania mu bólu- coś pięknego :D

ocenił(a) film na 6
JeZMichy

Wy psychopaci :D generalnie cieszę się, że ten film powstał, bo to chyba marzenie każdego fana Jasona i Fredka. Film dobry, aczkolwiek mógłby być lepszy. Mimo wszystko mam nadzieje, że powstanie część druga. Ciekawe, czy interesujący byłby film gdyby np zrobić Freddy vs Jason vs Myers, albo Leatherface :)

JasonKrueger

Problem z tym, że te postacie należą do zupełnie różnych wytwórni, więc ciężko byłoby wykładać kupę pieniędzy na kupowanie licencji - zwłaszcza, że istnieje ogromne ryzyko niskiego zysku. Gdybyście nie zauważyli - czasy teenage slasherów skończyły się (pewnie bezpowrotnie, co mnie nie cieszy) i teraz do kina młodzież udaje się na "Zmierzchy" itp.


A tak w ogóle to Freddy wymiata Jasona.

ocenił(a) film na 7
Anzelma112

Ja mimo , że lubię obie postacie , ale Jason'a jakoś bardziej to głosowałem na Freddy'ego , który jest o wiele mądrzejszy od wielkoluda , który bez sensu morduje. Freddy ma super rękawice , a Jason ogromną super maczetę:D

użytkownik usunięty
Anzelma112

Oczywiście ,że Jason! On jest moim guru. I nie wiem, to ,że nic nie mówi to nie znaczy ,że jest mądrzejszy bo (mądry to był Jigsaw) w końcu przecież zawsze wie jak zabić i byle jak się go nie wykiwa...

ocenił(a) film na 8
Anzelma112

W sumie obydwu panów bardzo lubię, więc trudny wybór. Niech będzie remis.

ocenił(a) film na 8
Anzelma112

Jason <3

użytkownik usunięty
Anzelma112

Freddy Krueger jest lepszy

ocenił(a) film na 10
Anzelma112

No oczywiście, że Jason. Fajną maczetę miał i świetną maskę.
Tak jak ta murzynka w filmie powiedziała do Freddy'ego "nożyki do masla" (czy jakoś tak). ... Podzielam jej zdanie ....
Jason forever :D

ocenił(a) film na 9
Anzelma112

Freddyy w 1000--%

ocenił(a) film na 10
Anzelma112

Michael Myers!! A tak co do tematu to chyba jednak Freddy ;)

ocenił(a) film na 3
Anzelma112

Jason <3

ocenił(a) film na 5
Anzelma112

Freddy. :*

ocenił(a) film na 8
Anzelma112

Pewnie ,że Kruegger :) Gdyby nie młodzież to na początku już Freddy by go zabił.

ocenił(a) film na 3
Anzelma112

Jason,bo to maszyna do mielenia mięsa :D

ocenił(a) film na 7
Anzelma112

Jason

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones