PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5752}

Fucha

7,2 2 989
ocen
7,2 10 1 2989
Fucha
powrót do forum filmu Fucha

Chciałbym się spytać kto jest odpowiedzialny za popełnienie tego opisu. Przecież ów idiota
opowiedział w nim cały film. Czy są tutaj jacyś moderatorzy, którzy by wywalali takie wpisy na zbity
łeb?

Valis_fw

hehe właśnie :/

ocenił(a) film na 5
Aldieb

Bez przeginania, ten film ma 30 lat. Po 30 latach to nawet morderstwo jest objęte przedawnieniem, a co dopiero mówic o spojlerowaniu.

Wujek_Sylwek

Niektórzy czytali też opowiadanie Himilsbach więc także nie ma problemu.

Wujek_Sylwek

Uczepił się "idioty". Mi tam opis nie przeszkadza. Widziałem film kilka razy... I to, że wiem jak się zaczyna i kończy nie powoduje bym wyłączał odtwarzacz... ;)

ocenił(a) film na 8
Valis_fw

Pseudo recenzent odkrył wszystkie karty od A do Z. Krew się burzy!

Valis_fw

Dokładnie. Opis powinien skończyć się na drugim, góra trzecim zdaniu. Teraz nie chcę mi się nawet oglądać.

ocenił(a) film na 8
kur_wamac

Mimo tej zdrady w opisie, obejrzyj - Warto!

ocenił(a) film na 7
Valis_fw

Najprościej nie czytać opisów przed obejrzeniem filmu. Ja zawsze robię to po.

Valis_fw

Skandal po prostu, ja tak można XD
A na poważnie to w tym filmie nie ma jakichś zwrotów akcji, żeby mówić o spoilerach.
To jest film, w którym w sumie nic się nie dzieje, obyczajowy, można powiedzieć, że nudny, ocieka wręcz grubym klimatem czasów PRL, uwielbiam go!
Jeden z moich ulubionych, obok Siekierezady i Koty to dranie.
Nie ma to, jak z rana odpowiedzieć na komentarz sprzed 10 lat, odkładam łopatę i życzę miłego dnia każdemu, kto tu trafi ;)

Fractal

szkoda tylko, że nie ma jakiejś rekonstrukcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones