PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654}

Fuks

6,6 70 555
ocen
6,6 10 1 70555
5,8 18
ocen krytyków
Fuks
powrót do forum filmu Fuks

FUKS

ocenił(a) film na 9

Najlepsze Polskie filmy powstawały w latach 90 - tych i na przełomie 2000 roku. Dobrym tego przykładem jest film Fuks !

ocenił(a) film na 6
lukasz988

Ta, już , napewno....

ocenił(a) film na 10
zimnybronx

popieram Łukasza.

użytkownik usunięty
Damian56

Jeśli chciałeś napisać 'najgorsze' ale ci się palce omsknęły na klawiaturze to się zgadzam

ocenił(a) film na 8

Wielki_K coś dla Ciebie
http://www.filmweb.pl/rankings/film/poland
ranking mówi sam za siebie i te Twoje nowe super produkcje.

użytkownik usunięty
matek_cholo

O czym ten ranking ma świadczyć?- polskie kino lat 90tych to kino prostackie, kanajckie, stojące pod znakiem gównianego kopiowania zchodnich wzorców wplecionych w polskie zasmucające realia, zyskujące pokslask wśród szeroko pojętego prostactwa- vide te wszystkie debilne pseudo komedie gangsetrskie Lubaszenki czy rzeczony Fuks.

ocenił(a) film na 9

No nie powiesz mi chyba że takie coś jak np. Idealny facet dla mojej dziewczyny ( któremu sam dałeś 2) albo Nigdy nie mów nigdy jest lepsze od takich klasyków jak Kiler. O dobry polski film w tych czasach bardzo trudno.

lukasz988

Idealny facet dla mojej dziewczyny? Ten film był masakrycznie nieśmieszny. Koneckiego-Saramonowicza już lepszy Testosteron.

ocenił(a) film na 6
lukasz988

Kiler klasyk, buuuuuaahahaha!!! Czcza dyskusja, tak jakby np. w latach 80tych albo w ostatnim 10-leciu powstawały same złe filmy, co za głupota... Zaaawsze będą kręcić filmy dobre i słabe...

ocenił(a) film na 7
zimnybronx

słabo się zestarzało ... Dawno nie widziałem już dobrego polskiego filmu.

ocenił(a) film na 8
zimnybronx

heh...

lukasz988

Ja wiem czy najlepsze filmy powstawały w lat 90-tych?,fantastyczne filmy w tym wiele Polskich komedii powstawało również w latach 70 i 80."Sami swoi","Miś","Brunet wieczorową porą","Vabank","Seksmisja","Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" ITP.Przykłady można mnożyć.

adamos_fw

Jaki filmweb tacy znawcy tematu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones