PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835333}
3,3 17 046
ocen
3,3 10 1 17046
1,3 12
ocen krytyków
Futro z misia
powrót do forum filmu Futro z misia

Wiele rzeczy w tym filmie nie działa. Humor wyczerpuje się już w pierwszym akcie a powtarzanie: "Zdzisław Malina ze Szczecina" wcale nie pomaga ale mimo to fajnie było zobaczyć mniej opatrzone twarze, reżyseria była bardzo przyzwoita, wątki były fajnie poprowadzone.
Chyba trzeba bylo oczekiwać Woody Allena by dwac 1/10 a to taka komedia niskich lotów dla nie wybrednych. Po co więc na to szliscie?

JohnTheBrave

Oczekiwałem strawnej komedyjki. Liczyłem na kilka fajnych tekstów. Spodziewałem się paru parsknięć nosem. Nie oczekiwałem niczego specjalnego.
To już nie jest kwestia wydanych 56 PLN na dwa bilety, bo to tylko pieniądze, ale nikt nie zwróci mi zmarnowanych dwóch godzin życia. No ok, przepraszam, mam nauczkę, żeby sprawdzać opinie i oceny zanim zapłacę komuś za takie coś.

Gdyby film był zwyczajnie kiepski, to dałbym 3 gwiazdki, ale ten film to skończony gniot. 3 gwiazdki to byłaby obraza dla wszystkich kiepskich filmów.

Boli też to, że zagrali w tym czymś przyzwoici aktorzy i niestety zniżyli się do poziomu tego "dzieła". Jedyny pozytyw w tej kupie to ładne, górskie widoki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones