PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835333}
3,3 16 960
ocen
3,3 10 1 16960
1,3 12
ocen krytyków
Futro z misia
powrót do forum filmu Futro z misia

Dobra to tak...

ocenił(a) film na 2

Fred jest, Grucha jest, Bolec jest, szef jest, a gdzie Silnoręki?

ocenił(a) film na 10
TOTO_Africa

Niestety, maiał operację kolana...

TOTO_Africa

Ostatnio zawinął go jeden ksiądz z sandomierza

ocenił(a) film na 5
TOTO_Africa

Po co Silnorękiemu noga, czy kolano!? Dałby radę!

TOTO_Africa

"Silnorękiego" odstrzelili w 3. sezonie WATAHY. Może dlatego go tutaj zabrakło...

ocenił(a) film na 3
TOTO_Africa

Ciekaw jestem jak wypadnie w porównaniu do "Chłopaki nie płaczą". Po trailerze nie jestem zachwycony,.

Humor i pomysły z "Chłopaki nie płaczą" bardziej mi pasowały, ale to tylko trailer więc może będzie lepiej.

Oczywiście może być tak jak z filmem "Ryś", który nie dorastał do pięt filmowi "Miś"

ocenił(a) film na 3
returner

Tak to akurat napewno będzie. Można mieć tylko nadzieję,że to nie jest zupełny syf, tylko infantylna komedia na wieczór.

ocenił(a) film na 3
barteq0307

To teraz mnie zmartwiłeś. Tak ciężko o dobre polskie komedie w tych czasach.
I pomyśleć, że w latach 1955-1990 był wręcz wysyp wybitnych polskich filmów. W tym komedii.
A ostatnie 25 lat taka posucha w polskim kinie.
Z komedii polskich z lat 1990-2019 poza Kiler 1997, Chłopaki nie płaczą 2000, Dzień świra 2002 reszta średniawka.
W miarę dało się oglądać Wszyscy jesteśmy Chrystusami 2004 i Czas surferów 2005.

ocenił(a) film na 3
returner

"Gotowi na wszystko. Exterminator" 2017 był podobnie reklamowany jak teraz "Futro z misia",

ocenił(a) film na 10
returner

"Dzień Świra" to nie komedia. A już tymbardziej "Wszystcy Jesteśmy Chrystusami" który jest genialnym filmem terapeutycznym. Co robi więc w Twoim zestawieniu komedii?

ocenił(a) film na 3
Bertowy89

Na każdym portalu filmowym przezważnie film ma kilka zaszeregowań.

Dzień świra- psychologiczny, komedia, dramat
A czego więcej to trudno stwierdzić nawet. Po trochu.

Znam ludzi, którzy na tych filmach śmiali się co po chwilę :)

Oczywiście są filmy, które są 100% komediami np: "Ich Noce" 1934
Nie da się nic więcej przypisać. Ewentualnie romans.

ocenił(a) film na 3
returner

Exterminator był dobrym filmem. Komedia obyczajowa , jedna z lepszych ostatnio w Polsce. Trochę ten wątek romantyczny dodany na siłę,ale poza tym bardzo w porządku.

ocenił(a) film na 3
barteq0307

Najlepszy był moment pamiętam, gdy byli zmuszeni grać muzykę jakiej nie cierpieli - "Kolorowe Jarmarki" :)

ocenił(a) film na 3
returner

Bardzo dobry był też Lubos jako czarny charakter. Warto też docenić,że Domagała choć raz nie grał kretyna. Był co prawda pokazywany jako nieco infantylny,ale to i tak olbrzymi przeskok ;)

ocenił(a) film na 3
returner

No i byłem. Widziałem. Nie myliłem się. Fabuły nie ma. Żarty raczej słabe i powtarzane po parę razy. Najbardziej szkoda,że to zmarnowany potencjał. Zebrano kupę znanych aktorów (cześć naprawde dobrych) i sama historia mogłaby być dobrze poprawadzona. Niestety tutaj jest z 5 % treści w całym scenariuszy. Na + Sławomir (nie wierzę ,że to piszę) , najgorszy chyba Pazura (w to też nie chce mi się wierzyć,ale kto mu wymyślił taka manierę wogole ? Tragiczny występ,niestety).

ocenił(a) film na 5
TOTO_Africa

Zagrał w zastępstwie syn.

TOTO_Africa

A gdzie Laska.... Laska z Polski?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones