PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835333}
3,3 17 045
ocen
3,3 10 1 17045
1,3 12
ocen krytyków
Futro z misia
powrót do forum filmu Futro z misia

Fiku miku, fą fą. Kwadratowe linijki wyczuwam w powietrzu. I jeszcze ta fenomenalna obsada: Sławomir, Gąsiewska, Zdrójkowski. Normalnie jestem kupiony i nie mogę się doczekać tej katastrofy :)

PanKracjusz

Może nie będzie tak źle. Zatrudnił Anuszewskiego, a chłopak ma już wyrobioną dobrą opinię na festiwalach więc skoro jest też reżyserem i scenarzystą to jest duża szansa, że będzie ok. Zabezpieczył się skubany...

ocenił(a) film na 10
PanKracjusz

Scenariusz nie pisały postacie, tylko ludzie z ogromnym dorobkiem. Oni mają imiona i nazwiska, tak samo ciężko pracują jak inni ludzie, mają swoje wzloty i upadki. To, czy film będzie dobry, ocenią widzowie w kinie a nie jakiś koleś z kompleksami. Nie chcesz, nie idź, ale nie obrażaj kogoś, kogo nie znasz.

anuszka70

Przecież wiem. Nikomu nie odbieram prawa do tworzenia. Proponuję więcej dystansu. Pozdrawiam.

PanKracjusz

Ale wiesz, że rozmawiasz z marketingowcem zatrudnionym przez producenta? Na koncie anuszka70 zapomniał nawet dla pozorów ocenić paru filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones