PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835333}
3,3 17 045
ocen
3,3 10 1 17045
1,3 12
ocen krytyków
Futro z misia
powrót do forum filmu Futro z misia

Wszyscy ci "pseudo emerytowani aktorzy" co wzięli kasę. Bo ja mogę zrozumieć "rezysera" co zawsze był drugi i musi się odkuć więc bierze znane gęby i ma nadzieje że te załatwią wszytko. Ale ci co kiedyś mogli się nazywać aktorami biorą udział w czymś takim.... porażka. "Nie chodzę na polskie filmy do kina"

bbrzeski

Skoro tylko takie znasz polskie filmy to mogę Ci tylko pogratulować gustu. Ja w ostatnich latach zauważyłem trend rosnący jeśli chodzi o polskie kino. Najlepszy wg mnie powinien swego czasu kandydować do Oscarów, była Zimna wojna, Jestem mordercą ,Cicha noc, Boże Ciało.

bbrzeski

A co to wstyd u aktora? Wzięcie kolejnej chały? Ilu odmawia? Czy ktoś w ogóle odmawia? Czy może jakaś ryzykowna rola? Tutaj gro obsady jest po znajomości i oni nie weszli w ten projekt z powodu poziomu artystycznego...Zrobili kilka filmów, po latach robią kolejny, spoko, ja to szanuję, bo fajnie jest coś zrobić po latach, ale to z góry nie znaczy, że będzie dobre. Zwracam na to uwagę, ale też nie będę ingerował we współpracę. Chcą jechać na sentymencie? Spoko, ale bez zaproponowania czegoś więcej zbiorą klapsa w cztery litery i tak się może skończyć. Jak sam bym robił film to tylko ze znajomymi i może kiedyś zrobię :) A że poziom będzie inny to może być nomka do tego chłopka, jak mu tam? Oskara?

PanKracjusz

Marian Opania odmówił zagrania w "Smoleńsku", Bogusław Linda w "Pokłosiu", a Janusz Rewiński w 1999 nie zechciał być Ferdkiem Kiepskim. Więc czasami niektórzy odmawiają.

Sentence

Dwa pierwsze przykłady to wypadki jednostkowe potwierdzające wyjątek od reguły. Rewiński po latach bardzo żałował decyzji o nie przyjęciu roli. Jeśli nie chodzi o poglądy to aktorzy biorą wszystko jak leci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones