PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835333}
3,3 17 046
ocen
3,3 10 1 17046
1,3 12
ocen krytyków
Futro z misia
powrót do forum filmu Futro z misia

Film świetny dla osób, które potrafią się śmiać też z siebie i czegoś prostszego niż przeintelektualizowany humor.
Pomysł fajny, znana obsada, którą ogląda się z dużym sentymentem.
10/10 na przekór filmwebowym drewniakom!
Jak ktoś ma trochę dystansu to polecam serdecznie.

ocenił(a) film na 4
kubana994

Dając ocenę 10 na taki film czy jesteś świadom iż skala jest do 10 a nie do 100? Gratuluje gustu.

ocenił(a) film na 7
misqkrk

Przecież napisał, że na przekór wam dał 10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
artigiana

Też się cieszę z dobrego gustu. A co sobie wsadzasz w różne miejsca mnie nie interesuje - zachowaj to dla siebie, ale zakładając Twoje ambitne słownictwo nie spodziewałbym się iż lubisz ambitne filmy - myślę właśnie iż tego typu filmy trafiają w 100% w Twój patologiczny gust. Pozdrawiam EOT.

misqkrk

Co to jest patologiczny gust, znaczenie słowa patologia wogóle znasz?

ocenił(a) film na 4
marektbg

Tak znam dogłębnie etymologię słowa patologia :)

ocenił(a) film na 2
marektbg

Patologiczny gust, czyli m.in. wypaczony. Do tego w tym kontekście infantylny i prymitywny.. co tu jest niezrozumiałego?
A tak na marginesie. Polecam SJP i Słownik Ortograficzny.

marektbg

a wiesz, że "w ogóle" piszemy oddzielnie?

misqkrk

Prawie mnie obchodzi twoja opinia. Serio :)

ocenił(a) film na 9
kubana994

Byłam wczoraj w kinie i całe szczęście bo nie powiem, bardzo uwierzyłam w te negatywne komentarze, trailer też jest bardzo mylący (zazwyczaj umieszcza się w nim najlepsze sceny?)
Ale do rzeczy, śmialismy się praktycznie cały czas wraz z całym kinem i naprawdę nie rozumiem czego Ci wszyscy ludzie chcą od tego filmu, owszem to nie jest film wysokich lotów, tylko tak jak "Chłopaki nie płaczą" rodzaj parodii z policji i pseudo gangsterskiego środowiska.
Także zgadzam się z Tobą Kubana994, że to świetna komedia i naprawdę radzę nie sugerować się ani opiniami innych ani zwiastunem

ocenił(a) film na 2
kleopatra_la

Jeśli śmialiście się przez cały film razem z kinem to chyba wpuszczono tam gaz rozweselający.
Nawet na premierze prawie nikt się nie śmiał, a oklaski były rachityczne i wymuszone.

ocenił(a) film na 2
kubana994

Jeśli bawią ciebie rzeczy typu "ciulu" gadanie przez nawigację itp to gratuluję poczucia humoru... Na cały film może znajdzie się jedna scena z której można się zasmiac chociaż i to jest napisane z dużym dystansem. I porównanie tego filmy z chłopaki nie płaczą to tak jak by porównać Kevina sam w domu z alexem sam w domu czy jak mu tam było.

ocenił(a) film na 1
kubana994

zgadzam sie :) swietna polska komedia od wielu lat :) w koncu mozna było sie posmiac na polskim filmie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones