PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10302}

Głębia oceanu

The Deep End of the Ocean
7,0 12 037
ocen
7,0 10 1 12037
Głębia oceanu
powrót do forum filmu Głębia oceanu

Dramat zrozpaczonej matki przedstawiony tak prawdziwie, że widz naprawdę jej współczuje. Najlepsza rola Michelle Pfeiffer (obok Młodych Gniewnych), ale świetnie zagrał również młody wówczas Ryan Merriman. Ten ostatni ma talent nie mniejszy niż Osment, w "Home of the Giants" grają obaj, będzie okazja przekonać się który z nich jest lepszym aktorem. Osobiście uważam że Ryan, bo Haley powoli się wypala, co widać w takim knocie jak "Wakacje Waltera"

ocenił(a) film na 9
Hagan

zgadzam się!!!!!!!!! w jednej z ostatnich scemn zdarzyło mi się nawet płakać a muszę przyznać że trudno mnie wytrącić z równowagi!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
Hagan

według mnie nie był aż taki poruszający ten film, momentami naciągany i lekko niespójny :/ mnie nie wzruszył, a z aktorów zachwycił mnie jedynie Jonathan Jackson, który miał swietnie napisaną role, bardzo mi się podobało, że pokazano że to on najbardziej cierpiał przez całą ta sytuacje i na nim odbiło się największe piętno. Oprócz tego muzyka była piękna, ale więcej pozytywów mnie widze. W połowie film robi sie nudny i nurzący, a końcówka pozostawiła we mnie mieszane uczucia :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones