PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10302}

Głębia oceanu

The Deep End of the Ocean
7,0 12 070
ocen
7,0 10 1 12070
6,5 2
oceny krytyków
Głębia oceanu
powrót do forum filmu Głębia oceanu

Obejrzałem ten film na TV4. Lubię takie dramaty. Tematyka może wydawać się trochę wydumana (sam zadawałem sobie pytanie jak z sali pełnej ludzi można niepostrzeżenie uprowadzić 3-latka) ale do podobnych zdarzeń mogło dojść naprawdę. Oceniłem go na 8 - po części ze względu na świetną grę Michelle Pfeiffer (która grała tak jakby faktycznie straciła dziecko) i Whoopi Golberg. Polecam.

ocenił(a) film na 8
galladorn

Akurat fabuła jest super, codziennie ginie setki dzieci na całym świecie, w tamtym roku nastolatka na mazowieckim pocięto dla narządów. Więc zaginięcia to rzecz normalna ,a uprowadzenia jeszcze większa... więc film mógł łbyc oparty jak nie na faktach to na jakieś książce pewnie. Wzruszający. Oglądałam w Gimnazjum pamiętam , że płakałam wzruszona i zakochana.. w starszym bracie. ;D z filmu;D zeby nie bylo ;D haha

ocenił(a) film na 8
TrefnaPanna

Porwań jest dużo ale zdarzają się też pozorowane, jak pokazały ostatnie wydarzenia. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 7
TrefnaPanna

oo, Starszy Brat !!!
mam wrażenie, że to on, a nie matka czy ojciec, wycierpiał przez te lata najwięcej, a jakoś nikt nie chciał się nim zająć czy z nim pogadać. smutne to było.

ocenił(a) film na 8
kiki222

Dosłownie, on nosił w sobie ogromne piętno i musiał z nim żyć przez tyle lat, dopiero gdy porozmawiali to wszystko w nim pękło jak balon. Film super niee ;-)

ocenił(a) film na 7
TrefnaPanna

masz rację :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones