PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1088}

Głowa do wycierania

Eraserhead
7,3 26 814
ocen
7,3 10 1 26814
8,1 24
oceny krytyków
Głowa do wycierania
powrót do forum filmu Głowa do wycierania

Idealny.

ocenił(a) film na 1

Niesamowity, intrygujący i w ogóle super.

ocenił(a) film na 1
Podsedek

Nie :D

ocenił(a) film na 1
Podsedek

No dokładnie

Podsedek

Po cholerę piszecie że film wam się nie spodobał? Forum to miejsce na zadawanie pytań na temat owego filmu a nie na napisanie ot tak "film mi się nie podobał daję 1" bo nas nic to nie obchodzi. Co nas obchodzi że slaby ten film dla ciebie jest?

maniak_filmow

A nas nie interesuje to, że Ciebie to nie interesuje, w internecie panuje wolność słowa i można sobie napisać dowolną opinię, nie popartą żadnymi argumentami, nawet jeśli jest to bezsensowne. Poza tym, kto powiedział, że forum istnieje tylko, żeby zadawać pytania? Ogólnie to faktycznie, jest to robienie z forum śmietnika, ale musiałem się przypieprzyć.

Jablon_

Pozdrawiam serdecznie. Kłaniam się nisko.

Jablon_

I podpisuję się połową ręki pod tym Twoim wywodem, ale tylko połową.

Jablon_

*niepopartą.

maniak_filmow

Nie pytałem

Podsedek

Bez przesady. Ja akurat rezerwuję najniższe noty idiotycznym komediom typu "kopiuj, wklej", których jest tysiące i nie są oryginalne. "Eraserhead" ma w sobie historię bardzo dziwną, ale jest w nim jakiś przekaz - psychodeliczny, ale jest :P

LukeInside

Przekaz może być psychodeliczny? Myślę, że psychodeliczne mogą być środki jakimi autor się posłużył - forma, którą interpretując docieramy do owego przekazu. Zapraszam do dyskusji.

Jablon_

Zależy w jakim kontekście użyłeś słowa "przekaz".

Jablon_

No tak, w tym wypadku chodziło o formę tego przekazu, że jest psychodeliczna.

Podsedek

Chciałbym zauważyć, że autor tego postu ma rozdwojenie jaźni.

ocenił(a) film na 1
Jablon_

Jak i również zespół niespokojnych nóg.

Moren_2

Nie wspominając już o depresji i zaburzeniach obsesyjno-kompulsyjnych.

ocenił(a) film na 1
Jablon_

Warto również zaznaczyć, że w wolnym czasie dorabia jako gangster i ma ksywe "Nosferatu" na dzielni.

Moren_2

Nadmienić trzeba, że jest uzależniony od narkotyków, a jego marzeniem jest być gwiazdą rocka.

ocenił(a) film na 1
Jablon_

Należy także ogłosić wszem i wobec, iż jest to przyszły student psychologii specjalnej.

Moren_2

Niemożliwością było do tej pory nie zaapelować, że autor aby podbudować swoją męskość pali tylko papierosy "Męskie", które zakupuje na sztuki w kiosku przy ulicy "Działo". Dokładnie numer 6.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jablon_

Dobra, spokój luz. Haha, nie mogę. Z niego się śmieję!

ocenił(a) film na 1
Jablon_

WIADOMO MORDO !

Moren_2

Porobiło!

Jablon_

Oglądamy wspólnie Głowę do wycierania?

ocenił(a) film na 1
Jablon_

Oczywiście. Proponuję u Piotrasa na K.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones