Głupi i głupszy

Dumb & Dumber

1994 1 godz. 46 min.
6,1 285 410
ocen
6,1 10 285410
9 331
chce zobaczyć
6,4 9
ocen krytyków
{"rate":6.4444447,"count":9}
powrót do forum filmu Głupi i głupszy
 • kadzia1978 ocenił(a) ten film na: 8

  j.w.

 • BartasBartas ocenił(a) ten film na: 7

  kadzia1978 owszem robi się. tylko ty już nie jesteś młody i jak dziś zobaczysz komedie pokroju głupi i głupszy to uznasz to za gniot 3/10. gdybyś nie oglądając filmu głupi i głupszy włączył go dziś nie dałbyś mu wiecej niż 3 albo 4
  przemawia przez ciebie sentyment i wspomnienia młodych lat - dlatego ludzie mówią kiedyś to było lepiej, kiedyś była lepsza muzyka, kiedyś filmy miały klimat, kiedyś chleb z masłem i cukrem był pyszny a dziś to już eeeee tam.
  tak działa ludzki mózg i każdy tak ma :-)

 • kadzia1978 ocenił(a) ten film na: 8

  BartasBartas Właśnie teraz o wiele bardziej mi się podoba niż kiedyś, obejrzałam niedawno po latach.

 • BartasBartas ocenił(a) ten film na: 7

  kadzia1978 oczywiście że ci się podoba bo pobudza wspomnienia. pamiętasz jak kiedyś się na nim świetnie bawiłeś i dziś się również świetnie bawisz. nawet jak ci się kiedyś nie podobał to dalej masz wspomnienia jak ci się nie podobał ale ty wtedy byłeś mały szczęśliwy, siedziałeś na kanapie u cioci i razem z rodziną oglądaliście :-D

  Chodzi mi o to że gybyś dziś, teraz obejrzał go PIERWSZY RAZ to uznałbyś za gniot bo wtedy by żadnych wspomnień nie budził.

 • kadzia1978 ocenił(a) ten film na: 8

  BartasBartas Zrozum, że mi się właśnie kiedyś nie spodobał... nie doceniałam wtedy tego typu humoru... i nie pobudził wspomnień bo pamiętałam tylko dwa motywy - sikanie w czasie jazdy i mega-sraczkę.

 • BartasBartas ocenił(a) ten film na: 7

  kadzia1978 ok, ja uważam że ten film nie przetrwał próby czasu :-/ ale każdy ma prawo do własnej opinii

 • M_COL ocenił(a) ten film na: 9

  BartasBartas Ja obejrzałem dopiero pierwszy raz i nie jestem fanem takich komedii gdzie śmieszne mają być sceny fizjologiczne, seksualne czy jakieś obrzydliwe, ale tu zostało przedstawione jakoś inaczej, nie jest jakieś żałosne tylko zabawne i to fajna rozrywka.