Głupi i głupszy

Dumb & Dumber

1994 1 godz. 46 min.
6,1 285 410
ocen
6,1 10 285410
9 331
chce zobaczyć
6,4 9
ocen krytyków
{"rate":6.4444447,"count":9}
powrót do forum filmu Głupi i głupszy
  • kadzia1978 ocenił(a) ten film na: 8

j.w.

• BartasBartas ocenił(a) ten film na: 7

kadzia1978 owszem robi się. tylko ty już nie jesteś młody i jak dziś zobaczysz komedie pokroju głupi i głupszy to uznasz to za gniot 3/10. gdybyś nie oglądając filmu głupi i głupszy włączył go dziś nie dałbyś mu wiecej niż 3 albo 4
    przemawia przez ciebie sentyment i wspomnienia młodych lat - dlatego ludzie mówią kiedyś to było lepiej, kiedyś była lepsza muzyka, kiedyś filmy miały klimat, kiedyś chleb z masłem i cukrem był pyszny a dziś to już eeeee tam.
    tak działa ludzki mózg i każdy tak ma :-)

BartasBartas Właśnie teraz o wiele bardziej mi się podoba niż kiedyś, obejrzałam niedawno po latach.

kadzia1978 oczywiście że ci się podoba bo pobudza wspomnienia. pamiętasz jak kiedyś się na nim świetnie bawiłeś i dziś się również świetnie bawisz. nawet jak ci się kiedyś nie podobał to dalej masz wspomnienia jak ci się nie podobał ale ty wtedy byłeś mały szczęśliwy, siedziałeś na kanapie u cioci i razem z rodziną oglądaliście :-D

Chodzi mi o to że gybyś dziś, teraz obejrzał go PIERWSZY RAZ to uznałbyś za gniot bo wtedy by żadnych wspomnień nie budził.

BartasBartas Zrozum, że mi się właśnie kiedyś nie spodobał... nie doceniałam wtedy tego typu humoru... i nie pobudził wspomnień bo pamiętałam tylko dwa motywy - sikanie w czasie jazdy i mega-sraczkę.

kadzia1978 ok, ja uważam że ten film nie przetrwał próby czasu :-/ ale każdy ma prawo do własnej opinii

• M_COL ocenił(a) ten film na: 9

BartasBartas Ja obejrzałem dopiero pierwszy raz i nie jestem fanem takich komedii gdzie śmieszne mają być sceny fizjologiczne, seksualne czy jakieś obrzydliwe, ale tu zostało przedstawione jakoś inaczej, nie jest jakieś żałosne tylko zabawne i to fajna rozrywka.