PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35461}
8,1 45 089
ocen
8,1 10 1 45089
8,0 22
oceny krytyków
Gadające głowy
powrót do forum filmu Gadające głowy

Automatycznie po pierwszym ujęciu człowiek stara się odpowiedzieć na te pytania Kim jesteś? Czego byś chciał? Co jest dla ciebie najważniejsze?
Warto by było przeprowadzić drugi taki sam eksperyment w dzisiejszych latach. Myslę, odpowiedzi znacząco by się różniły. Wydaje mi się, że większość pragnień dotyczyłaby rzeczy materialnych, pieniędzy.
Ewidentnie widac przepaść między latami różnicy odnosząc się do obserwacji rzeczywistości.

ocenił(a) film na 1
KaMiLA_xD_

dokładnie. chcę tylko pieniędzy na żarcie i umrzeć przed 30tką bo świat już nie ma nic do zaofeowania, dlatego dałem 1/10. nie znam nikogo kto by miał inne poglądy niż ja, wszyscy moi znajomi z facebooka chcą pieniędzy i rychłej śmierci. do tego nikt z nich nie widzi że w tych wypocinach zwanych dokumentem role sa wyuczone na pamięć i są poglądami reżysera. tylko ja to widzę. i mam gdzieś wojny i biede na świecie i tak wszyscy umrzemy. najlepiej szybko, bo nie mam ochoty wymiotować co rano na widok swojej pomarszczonej twarzy w lustrze przez nastepne x lat.

KaMiLA_xD_

Oglądając takie dokumenty mam wrażenie, że urodziłam się nie w tych czasach, co powinnam ;)
Chciałabym wierzyć, że jednak niektóre z tych wartości tkwią głęboko w ludziach i są przekazywane. Naprawdę wierzę, że tak jest.

ocenił(a) film na 8
KaMiLA_xD_

istnieje wersja współczesna ;) lepiej sobie darować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones