PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041299}

Gdy rodzi się zło

Cuando acecha la maldad
6,4 6 073
oceny
6,4 10 1 6073
7,1 14
ocen krytyków
Gdy rodzi się zło
powrót do forum filmu Gdy rodzi się zło

Aż się zarejestrowałem, żeby wyprowadzić kogoś z błędu przed seansem. Z całym szacunkiem do wysokiego kina, niszowych filmów, tego "dzieła" nie da się oglądać, nawet patrząc przez pryzmat jakieś sztuki, satyry, czy innych terminów, które kazałyby nam to "dzieło" oceniać inaczej niż w kategorii sztuki filmowej. Jak zwykle staram się bronić niszowych filmów, które z powodu ówczesnej tendencji produkcyjnej, są nisko ocenianie i to bardzo niesłusznie, to mam wrażenie, że w dziale komentarzy i ocen przy tym tytule zapanowała jakaś zmowa, czy spisek mający na celu wyciągnięcie tego filmu w górę. Absolutnie nie polecam.

ocenił(a) film na 8
Dawid_Zalewski_fw

99% pozytywnych recenzji krytyków na Rotten Tomatoes kontra twoje ostrzeżenie. Może wypadałoby przedstawić jakieś argumenty?

ocenił(a) film na 2
streamus

Czytałem je wszystkie i serio, nie mam dalej pojęcia, co było w nim dobre. Kompletnie idiotyczne zachowania bohaterów, niespójności w tym, jak działało "zło", a od czasu wyjazdu z miasta już totalna abstrakcja. Złe aktorstwo, niezakończony wątek nawiedzonego, który wyszedł spod sceny jako dziecko. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones