PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 772
oceny
7,7 10 1 22772
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

lubię ten film bardzo i oczywiście jeszcze mi się nie udało mi się go obejrzeć bez paczki chusteczek na podorędziu... tylko nad jedną sprawą nie mogę przejść do porządku dziennego... w jednej z pierwszych "sąsiedzkich rozmów" w domu Neiny Aman pytany, co "tutaj" robi (w obecności Nainy) mówi, że przyjechał się ożenić... A potem podczas tej pamiętnej rozmowy u niego w domu Naina tak od razu uwierzyła, że on ma żonę...
ale to takie tylko małe ale... :) film polecam, nie mówiąc już o piosence tytułowej, którą mam ustawioną jako dzwonek w kom, bo ją po prostu uwielbiam... chociaż odnośnie tej piosenki to jeszcze jedna mała uwaga: mnie jakoś szczególnie słonie sobie upodobały w dzieciństwie, więc słuchu szczególnego nie mam, ale czy piosenki kal ha naa ho i suno na z filmu chalte chalte, no i jeszcze tumhi dekho naa z filmu nigdy nie mów żegnaj nie są prawie identyczne... ?

użytkownik usunięty
mrutka

hehe jak na mój słuch który prawdopodobnie posiadam to moim skromnym zdaniem dość się różnią xD każda inna :3

to na całe szczęście... :) podejrzewałam, że uszy mogą mnie zawodzić...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones